הכל שקרים – כל הפרסומים

פוסטרים, מדבקות, פנזינים, סרטים וספר. הכל שקרים לדורותיו – עכשיו להורדה.

 

פוסטרים

על כל ילדה יש ילד קובץ A4 PDF להדפסה

 

הכל שקרים הכל ראווה – קובץ PDF להדפסה

 

 הכל שקרים תבחרו – קובץ PDF להדפסה

 

מדבקות

הכל שקרים מדבקות קובץ PDF להדפסה A4

מדבקות הכל שקרים קובץ PDF להדפסה

מדבקות הכל שקרים (נשיקה) קובץ PDF להדפסה

מדבקות הכל שקרים (לוגו) קובץ PDF להדפסה

מדבקות 100 ש"ח הכל שקרים קובץ PDF להדפסה

מדבקות 200 ש"ח הכל שקרים קובץ PDF להדפסה

מדבקות הכל שקרים הכל ראווה – קובץ PDF להדפסה

 

 

 

 

 

ישראל הכל שקרים מדבקות קובץ PDF להדפסה A4

הכנסת מדבקות קובץ PDF להדפסה A4

גיבור הפעולים מדבקות קובץ PDF להדפסה A4

 

 

 

 

 

 

 

מהפכה (צהוב, אדום, ורוד) מדבקרות קובץ PDF להדפסה A4

מהפכה (ירוק, כחול, לבן) מדבקרות קובץ PDF להדפסה A4

 

כל המדבקות קובץ PDF להדפסה A4

 

ספר הכל שקרים

ספר זה מציג אוסף של כרוזים, פוסטרים ועיתוני מחתרת שהוכנו ברובם על ידי אנרכיסטים, פציפיסטים ואנשי שמאל רדיקלי יהודים בישראל במהלך 30 השנים האחרונות. הקובץ מציג דעות ורעיונות שניתן להשמיעם רק לעתים נדירות בישראל או בחו"ל. הכרוזים מעולם לא הודפסו במספרים גדולים, ולעתים נדירות בלבד הופצו מחוץ לישראל בשל מחסום השפה. יתרה מזאת, הרשויות והעיתונות הממסדית שיתפו פעולה בניסיון להשתיק רעיונות אלה ולמנוע את הפצתם, או להציגם באור שלישי כבגידה, טרור או מרד נעורים מבולבל. ובכל זאת ממשיכים להופיע כרוזים ועיתוני מחתרת, והדעות המוצגות בהם מקובלות כיום יותר מבעבר.

אפשר להזמין מ: AK Press

ספר הכל שקרים קובץ PDF להורדה (לעיון במחשב)

ספר הכל שקרים קובץ PDF להורדה (להדפסה)

 

סרטים

דמוקרטיה לא בונים על גופות של מפגינים. בתאריך 26 לדצמבר 2003 ירה צה"ל במכוון בגיל נעמתי, אזרח ישראלי בן 21 שהפגין במסחה נגד הקמת הגדר. גיל נעמתי נפצע קשה משני כדורים שפגעו ברגליו. תקרית הירי עוררה סערה תקשורתית. מה היה קרוה אם צה"ה לא הייה משקר לירי על גיל נעמתי? האם אז הייתה התנהגותם של כוחות הבטחון מודקת? האם זה משנה אם יורים ביהודי או בלא יהודי? "דמוקרטיה לא בונים על גופות של מפגינים" הוא סרט בן שלושה חלקים. החלק הראשון הוא תחקיר שהוכן לתקשורת והוקרן במסיבת עיתונאים והוכיח כי צה"ל שיקר בנוגע לנסיבות הירי. החלק השני מבקר את התחקיר ואת אופן טיפולה של התקשורת בסיקור פרשת הירי והקמת חומת הפרדה. החלק השלישי הוא סרטון תעמולה על "הסיכון" שמהווים האנרכיסטים בישראל. (30 דקות, עברית. תרגום לאנגלית)

קו אחד קטן. אף פעם אסור לזלזל בקו אחד קטן, שיכול לשנות את כל התמונה… ואולי את העולם? דקה. עברית. תרגום לאנגלית.

35 במאי. ב-35 במאי פילס את דרכו צבא אנטי-אוטוריטרי קטן, רועש וססגוני של צעירים, חמושים בעגלות סופרמרקט (ששוחררו ממטלות היומיום הסיזיפיות שלהן) ובדגלי פיראטים ללב תל אביב, לקרוא תגר על הבנליות של חיי היומיום.

עיד. עיד סולימן הד'לין, אמן מהכפר הבדואי הפלסטיני אום אלח'יר, יוצר מאז ילדותו דגמים ממוזערים של ג'יפים, דחפורים ומסוקים, בעזרת פיסות פסולת שהוא מוצא בכפר מגוריו. בחיים האמיתיים, הכלים הללו מייצגים עבורו את הכיבוש הישראלי המדכא, אולם ביצירותיו, מבקש עיד להשיב את היסוד החיובי הטמון בהם כאשר נעשה בהם שימוש בונה ולא הרסני.

מסעות פוליטיים. רוצה לראות את העולם מזווית אחרת? רוצה להחליף את הנמנום בתשוקה? רוצה לתכנן עכשיו את מסע המרידה? "מסעות פוליטיים" הם הכתובת, לדרך מהפכנית לטיול.

עקירה. על המשמעות של מהו בית.

עובדה חיה. מרגישים כעס, תסכול ושעמום? נראה לכם שהרעים תמיד מנצחים? אולי מה שאתם צריכים זה מונטאז' של וידאו אקטיביזם לזרימת האדרנלין, מה שייתן לכם את הניצוץ, בדיוק כשנדמה שכל העולם נגדכם.

 

עיתון המחתרת "הכל שקרים"

הכל שקרים זה פנזין ישן ומיתולוגי של התנועה האנרכיסטית הנבנית בתחילת שנות ה90. הפנזין החלוצי הזה היה ניסיון לבנות אלטרנטיבה ותרבות רדיקלית ושונה במדינה מיליטריסטית לאומנית ואגרסיבית, ובמידה מסוימת גם הצלחה. הפנזין הרבה לעסוק בנושאים כמו הכיבוש הישראלי בשטחי פלסטין, טבעונות וזכויות בעלי חיים, איך להתנהג בחקירה משטרתית, פעולה ישירה, למה צבא זה מעפן רצח, ועוד. רק ארבעה גיליונות של הפנזין יצאו אי פעם, תופסים את תשומת ליבם של משטרת ישראל, הרבנות הראשית, שירות הבטחון הכללי וצה"ל. מעבר לכל מדובר באמת באבן פינה, זעם נעורים, הרבה נאיביות, ובעיקר הרבה רצון לשנות ויאוש מהמערכת. היו כמה שגיאות כתיב, משפטים לא ברורים ובעיקר הרבה יומרנות, אבל משפט המוטו שמלווה את הפנזין מיומו הראשון ימשיך ללכת לפניו הרבה שנים נוספות לכל מי שזה לא היה לה/ו ברור:

 

גליון 1 קובץ PDF להורדה גליון 2 קובץ PDF להורדה

גליון 3 קובץ PDF להורדה גליון 4 קובץ PDF להורדה

הכל שקרים: מסע בזמן

מפנזין מחתרתי ומכונת צילום גנובה ועד לאתר האינטרנט – הכל שקרים נשאר נאמן לאמונה שאנשים צריכים לחשוב בשביל עצמם. רטרוספקטיבה. מסע בזמן: 20 שנה להכל שקרים.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew