"לא ניתן לחוליגנים להפר הסדר אלא אם כן אלו חוליגנים שלנו"

השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ אמר כי קיבל מנדט מראש הממשלה בנימין נתניהו לפעול למניעת מטס הפעילים למען עזה שאמור להגיע לשדה התעופה לוד (בן גוריון). השר אמר כי הנחה את מפכ"ל המשטרה למנוע את כניסתם של מי שהגדיר כ"חוליגנים".

בנאום שנשא בטקס של המשטרה, התייחס אהרונוביץ גם לארבעת השוטרים שהורשעו בהנחת מטעני חבלה מתחת למכוניתו של עבריין. לדבריו, בקרוב יתקיים דיון שתכליתו לבדוק אפשרות להחזיר לשורות המשטרה את ארבעת השוטרים ששוחררו מהכלא באפריל לאחר שהנשיא שמעון פרס קיצר את עונשם.

בחזרה לחזית ה"חוליגנים": ארגונים לזכויות אדם הודיעו על כוונתם של מאות פעילים בינלאומיים לנחות בנמל התעופה בן גוריון ביום שישי הקרוב, ה-8 ביולי, ולהצהיר בגלוי על כוונתם לבקר בגדה המערבית במהלך ביקורם בישראל. 600 פעילים כבר קנו כרטיסי טיסה לישראל, לדברי מארגני המחאה המתוכננת בבן גוריון, דיווח הבלוג Promised Land.

צפו בסרטון של מזימות ה"חוליגנים":

עד כה, אזרחים זרים שבאו לישראל מתוך כוונה להביע סולידריות עם הפלסטינים נאלצו להסתיר את יעדם בעת התשאול בנמל התעופה, או להסתכן בגירוש מיידי מישראל. כך למשל מנעה ישראל בשנה שעברה את כניסתם של האינטלקטואל המשפיע ביותר בעולם והליצן המפורסם ביותר בספרד רק בשל כוונתם לבקר ברמאללה.

ישראל שולטת בכל מעברי הגבול בין הגדה המערבית לירדן, וכידוע גם אינה מאפשרת לפלסטינים תושבי הגדה להיכנס ללא אישור לתחומי ישראל. מכאן שפלסטינים מהגדה המבקשים לנסוע לחו"ל אינם יכולים לעשות זאת ללא אישור ישראל. כך למשל, מי שמעוניין לנסוע לארצות הברית צריך קודם לקבל אישור לבקר בקונסוליה האמריקאית במזרח ירושלים כדי לקבל ויזה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew