8 חודשי מאסר למחבר "תורת המלך"

ידיעה זו הופיעה בעיתון…

גדר דין ראשון בעקבות פרסום הספר תורת המלך, אשר מתיר להרוג את כל מי שאינו יהודי, ובכלל זה ילדים, תינוקות או חפים מפשע. אחד ממחברי הספר, ראש ישיבת "עוד יוסף חי" בהתנחלות יצהר, הרב יצחק שפירא, הורשע בעבירות של גזענות והסתה לרצח עם ונידון לעונש של שמונה חודשי מאסר.

"נקל לשער מה היה עונשו של שפירא, אילו פירסם את הספר בבלארוס, מולדתה של משפחתו", כתבה השופטת לילי יונג גפר בגזר הדין. "מדינת ישראל אינה נוטלת דוגמא מתגובתם העונשית של השלטונות במדינות רודניות דוגמת בלארוס, ושופטיה מקפידים תמיד על ענישה שקולה, מאוזנת ואנושית המתחשבת בנסיבותיו המיוחדות של כל מקרה ושל כל נאשם, ואולם אין בכך כדי ללמד – כפי שאולי סברו הנאשם וחבריו בטעות – כי מוכנה היא לספוג התנהגות מעין זו בלא תגובה הולמת".

עד כאן הידיעה. עכשיו כנסו לקרוא את הידיעה המקורית שהופיעה בעיתון.

מדורים קודמים של "מצלצל מוכר?"

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.