"המשטרה צריכה למרוד במדינה"

העיתונאי רחביה ברמן קרא לשוטרי משטרת ישראל למרוד בשלטון ולהצטרף להתקוממות ששוטפת את המדינה, כדי להביא להתמוטטות הסדר החברתי הקיים. כך כתב בבלוג שלו "רדיקל מקלדת":

"האם שוטרים אינם משלמים שכירות, או משכנתא? האם הם אינם נאנקים תחת הקומבינה המלוכלכת שתפרו לנו כאן, במסגרתה אנחנו מרוויחים פחות ומשלמים יותר על כל דבר אפשרי? בוודאי שכן. לכן, טובתם העצמית מחייבת אותם להפנות עורף למערכת שמנצלת אותם וזורקת אותם לכלבים, לחצות את השורות ולהצטרף למפגינים שקוראים להפיל את הממשלה. לא כדי להחליף אותה בממשלה של קדימה המגוחכת, אלא כדי להחליף את השיטה מיסודה, ולהקים כאן מדינה שבה גם שוטר יוכל לחיות כאן בכבוד.

וכן, זו קריאה המרדה. אני קורא לכל שוטר במשטרת ישראל ולכל אזרח במדינת ישראל למרוד בשלטון הקיים ולמוטט את הסדר החברתי הקלוקל הנהוג במדינה הזו, כדי להחליפה במשהו טוב יותר. עם זאת, אני קורא לכל המתמרדים שלא לנקוט באלימות. זה פשוט לא מועיל, וזה ייתן לממשלת האוון תירוץ נפלא לדכא את התופעה החיובית והמעודדת ביותר שנראתה בארץ הזו זה זמן רב מאד".

לקריאת הפוסט המלא

עד כה, לא ניכר שהשוטרים – אשר יש להם את כל הסיבות למחות על רמת שכרם ויוקר המחיה – מתכוונים להצטרף להתקוממות למען צדק חברתי. אולי מכיוון שמיד לאחר שהחלה המחאה, מיהר משרד האוצר להעניק להם העלאת שכר של עשרות אחוזים.

עוד באותו עניין:
10 סיבות להתחתן עם שוטר
קו אחד קטן
איך לבטל דו"חות תנועה
"קצין בועות סבון"

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew