בעלי החיים מצטרפים למהפכה

בעלי החיים, שעסוקים בזכויות קצת יותר בסיסיות מאשר דיור זול, מצטרפים למהפכה.

ציפורים בוזזות. שחף לונדוני נועז החליט לנצל את המהומות ולהצטרף לבוזזי החנויות בבירה הבריטית.

כלב מהומות. ביוון, מקפיד קנלוס הכלב האנרכיסט להשתתף בכל הפגנות המחאה באתונה נגד מדיניות הממשלה. הוא נראה בעשרות הפגנות, מתרוצץ בין רימוני גז מדמיע מתפוצצים, עומד מול תותחי מים לפיזור הפגנות, וחוצץ בין המפגינים לשוטרים. נאמנותו של קנלוס – "קינמון" ביוונית – למפגינים האנרכיסטים הפכה אותו לאחד מסמלי המאבק העממי נגד הממשלה.

סוסים מפגינים. בחזרה באנגליה, שני סוסי פרא שחורים מופיעים משום מקום ומצטרפים למפגינים נגד כריתת עצי אלון עתיקים.

הקוף שנמלט מרשויות החוק. בינתיים, מצדו השני של האוקיינוס האטלנטי בארה"ב, מהתל "הקוף המסתורי מטמפה ביי" כבר שנתיים ברשויות אכיפת החוק. הקוף, מסוג מקוק רזוס, נמלט מגן חיות באזור העיר טמפה ביי שבמדינת פלורידה, וניזון מאוכל שהוא אוסף בפחי זבל, גינות ועצי פרי. הקוף המתוחכם מצליח לחמוק שוב ושוב משוטרים ולוכדי חיות שמנסים לעצור אותו.

"הצלחתי לירות בו חצי הרדמה כבר תריסר פעמים, אבל הם פשוט לא משפיעים עליו", אמר לוכד בעלי החיים ורנון ייטס, המנסה ללכוד אותו למעלה משנה. "הוא קוף נבון מאוד, ויש לו חוכמת רחוב. הוא תמיד מביט לשני הכיוונים לפני שהוא חוצה כביש, וכך הוא לא נפגע על ידי כלי רכב. הוא גם יודע להתרחק מקווי מתח גבוה".

פרות חמושות. ימים יגידו.

ולסיום, המטריקס האמיתי.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew