ציטוט השבוע: "בין חוק וצדק אין שום קשר"

במהלך פינוי ומעצר דיירי הסקווט החדש ברחוב דב הוז בתל אביב, ברגע של גילוי לב, הודה קצין המשטרה האחראי על הפינוי באמת המרה שכל ישראלי בר דעת כבר יודע מזמן. המשפט הקצר והקולע של הקצין דני לוי הוא הזוכה בתואר ציטוט השבוע:

"בין חוק וצדק אין שום קשר".

"אם קצין משטרה אומר לך כזה דבר בפנים, זו סיבה מספיק טובה בשביל כולנו לצאת למאבק", אמר שי, אחד הפעילים שפלשו לבניין ופונו בכוח על ידי שוטרים. "אמש הוקם כאן מרכז קהילתי למען הציבור, והיום השוטרים שאמורים לשרת את הציבור, אך משרתים את חולדאי ואת ההון, באים ומוציאים אותנו בכוח החוצה. הבניין הזה עמד נטוש 12 שנה במקום לשמש את הציבור", הוסיף שי.

עכשיו, כשברור שתוספת השכר שקיבלו השוטרים עשתה את שלה, והם כבר לא יחצו את הקווים ויצטרפו למחאה, כל שנותר הוא להצטרף לקריאת החזית לשחרור הבתים לפלוש למבנים ריקים נוספים בתל אביב. לחצו על מפת המבנים הריקים להגדלה.

ועוד באותו עניין. המאייר ויוצר הקומיקס אנגלמאיר הכין פוסטר לכבוד פתיחת הסקווט-מוזיאון החדש, ובהמשך עדכן אותו לאחר שהמשטרה פינתה את הבניין.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew