תעשיית נשק בת קיימא: ההרוגים ממלחמות יקוזזו על ידי הגברת הילודה

המודעות הסביבתית במגזר העסקי גברה בשנים האחרונות, וכתוצאה מכך מספר גדל והולך של עסקים שואף להגיע לניטרליות פליטות פחמן – מצב שבו פליטות גזי חממה שיוצר עסק מקוזז בעזרת צעדים אחרים בהם העסק נוקט, כמו נטיעת עצים. כעת, מיזם חדש שהושק לרגל תערוכת הנשק הגדולה בעולם (DSEi) הנערכת מדי שנתיים בלונדון, מציע ליישם את אותו מודל בר קיימא גם בתעשיות בטחוניות – רק שבמקום קיזוז פליטות גזי חממה, יתבצע הקיזוז בחיי אדם.

מיזם לייף ניוצ'רל סולושנס (LNS), המבוסס על שיתוף פעולה בין יצרניות נשק מובילות ברחבי תבל, מציע לחברות לקזז את תוצאות הלוואי של שימוש במוצריהן – כלומר אנשים מתים – על ידי הגברת הילודה במדינות אחרות.

"LNS משתפת פעולה עם התעשיות הבטחוניות כדי לספק פתרונות לאיזון תוצאות הלוואי המצערות של שימוש בנשק. באמצעות מימון לידות וטיפול בילדים בצפון אמריקה, בריטניה ואירופה, LNS מחויבת לקיזוז תוצאות לוואי של הפעלת מערכות נשק באזורי עימות בעולם השלישי", נכתב באתר מיזם LNS.

"עבור כל מקרה שבו אבדו חיים כתוצאה משימוש במוצרים של החברות ששותפות למיזם, אנו נוודא כי חיים חדשים ישגשגו. אנו מעוניינים לעבוד יחד איתכם, ומחפשים הורים שמחויבים לשימוש מוסרי בנשק ונלהבים להשתתף בחבילה משולבת שתסייע להם להביא חיים חדשים לעולם. הצטרפו היום, והילד הבא שלכם עשוי להיות 'ילד נייטרלי חיים' (™Life Neutral Child)".

המיזם, אשר מבשר על עידן חדש של חיים בני-קיימא, מציע מגוון אפשרויות סיוע להורים במדינות המערב, החל ממימון הפריה חוץ-גופית וחינוך ושירותי בריאות פרטיים לילדיהם, וכלה באספקת חיתולים ואבקת חלב, ותשלום שכר לימוד לאוניברסיטאות יוקרתיות עבור צאצאיהם.

שלט חוצות של מיזם "לייף ניוצ'ורל סולושנס"

LNS הוא מיזם פרודי של הקבוצה האנרכיסטית Space Hijackers שנולד כמחאה על כך שיצרניות נשק בבריטניה מוכרות ציוד למשטרים רודניים ודכאנים בעולם.

צוות השיווק של לייף ניוצ'רל סולושנס בתערוכה DSEi בלונדון

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew