האמת נחשפת: סטימצקי אינה חנות ספרים

מה יכול לגרום לחנות ספרים להחליט להציג בחלון ראווה קופסאות קרטון אחידות בצורה של ספרים, במקום ספרים אמיתיים? רשת סטימצקי, "מקדונלדס של הספרים", מודה סוף סוף באמת המרה: לא מדובר בחנות ספרים, אלא במותג.

ארנה קזין מדווחת בבלוג "לאן הולך הכסף":

"השבוע נתקלתי בחלון ראווה של חנות ברשת הספרים סטימצקי. זו חנות בסניף חדש יחסית, בקניון דיזנגוף סנטר. חלון הראווה החגיגי שלה גרם לי לעצור לרגע בדרכי ולעמוד משתאה. על האדן הועמדו מגדלים של כריכות לבנות של ספרים חלולים. מעין פסלוני קרטון לבנים המייצגים צורה של ספר. מעצבי חלון הראווה בחרו שלא להציג שום ספר מסוים או מגוון של ספרים ולא כריכה מסוימת ולא מגוון של כריכות. רק כריכות לבנות, קשורות בסרט של ברכה לחג, ומאחוריהן, ובתוכן, ריק. כלום.

אני מתבוננת בחלון הראווה של סטימצקי ומנסה לנחש. מה עלה בדעתם? מה יכול לגרום לחנות ספרים להציג בחלון ראווה ייצוג של צורה של ספר בלי שום יצירה? מה יגרום, בהשוואה, לחנות בגדים להעמיד בחלון הראווה בובות ראווה עירומות ותו לא?"

לקריאת הפוסט המלא בבלוג "לאן הולך הכסף" של ארנה קזין

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew