האם רדיפה פוליטית גרמה לצ'רלי ויץ' לתלות את המגפון?

מייסד פרויקט "משטרת האהבה", הפעיל הפוליטי הבריטי צ'רלי ויץ', אשר ידוע בהפגנות המשעשעות שהוא עורך עם המגפון שלו ברחבי תבל, הודיע על סיום הפרויקט. "בעצב רב ובשמחה רבה אני מודיע בזאת על סיום 'משטרת האהבה' כפרויקט", כתב ויץ' בבלוג שלו. "למעשה כבר התכוונתי לסיים אותו פעמים רבות בעבר, עם סרט בשם 'בכל סיום יש התחלה חדשה', אבל עכשיו אני מודיע בפומבי על סיומו".

"אינני מרגיש עוד תשוקה למגפון או להשתתף בהפגנות, מחאות או כל פעולה אחרת שהיא בבחינת לשפוך כוס מים על אש התופת שהיא "החברה הנאורה". הטירוף כה גדול שאין סיכוי לשינוי המבוסס על היגיון. לא. ספינת העבדים הזו צריכה להתנפץ על הסלעים כתוצאה ממרד אחרון ומכריע. נתראה בדרך", סיכם ויץ'.

לא ברור מה גרם להחלטת ויץ' על סיום הפרויקט דווקא עכשיו, אולם לפי חלק מההערכות נמאס לו מהרדיפה הפוליטית ממנה סבל בחודשים האחרונים. כך למשל, בחודש אוגוסט השתלטו האקרים על האתר שלו תוך גרימת נזק רב ומחיקת תכנים, וניצלו את רשימת התפוצה בת 15 אלף המנויים כדי להשמיץ אותו.

מספר חודשים קודם לכן, לקראת חתונת הנסיך ויליאם וקייט מידלטון, נעצר ויץ' במסגרת "מעצרי מנע" שערכה משטרת בריטניה בניסיון להשתיק כל ביקורת על החתונה המלכותית. עילת המעצר היתה "קשירת קשר לגרימת מטרד ציבורי", והראיה – סרטון שהעלה ויץ' ליו טיוב בו רטן על המצב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew