להתפטר בגדול

ג'ואי דפרנצ'סקו, עובד במלון בעיר פרובידנס במדינת רוד איילנד בארה"ב, מאס סופית ביחס המדכא מצד מעסיקיו לאחר יותר משלוש שנות עבודה, והחליט להפתיע את המנהל שלו, ולהודיע לו על התפטרותו בליווי חבריו לתזמורת כלי נשיפה בה הוא מנגן.

"עבדתי במלון במשך שלוש וחצי שנים, ולכל אורך התקופה הזו ההנהלה נאבקה נגד ניסיונות של העובדים להתאגד. תנאי העבודה היו איומים ונוראיים. עובדי מטבח נדרשו באופן קבוע לעבוד משמרות של עד 16 שעות שהחלו בשעה חמש וחצי בבוקר ונמשכו אל תוך הלילה. עובדים שאחראים על ניקוי חדרי המלון נענשו במקרה לא הספיקו לנקות לפחות 16 חדרים במשמרת של תשע שעות", סיפר דפרנצ'סקו. "כל מי שהעז להתלונן, ובמיוחד כל מי שדיבר בגלוי על כך שהעובדים צריכים להתאגד, ננזף או פוטר. מנהלים במלון, בהם גם המנהל שלי, ג'ארד, צועקים על עובדים על בסיס יומיומי".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew