על הזכות לחלום: ארונדהטי רוי באוקופיי וול סטריט

יום לאחר פינוי מאהל המחאה בוול סטריט, הסופרת והפעילה החברתית ארונדהטי רוי (מחברת הספר "אלוהי הדברים הקטנים") נשאה דברים בפני המוחים בניו יורק.

"אתמול בבוקר המשטרה פינתה את פארק זוקוטי, אבל היום האנשים חזרו אליו. המשטרה צריכה להבין שלא מדובר כאן במאבק על טריטוריה. אנחנו לא נאבקים על הזכות להשתלט על פארק זה או אחר. אנחנו נאבקים למען צדק. צדק לא רק לתושבי ארה"ב, אלא לכולם", אמרה רוי.

"ההישג שלכם מאז ה-17 בספטמבר, כאשר תנועת המחאה החלה בארה"ב, הוא שהבאתם דמיון חדש, שפה פוליטית חדשה, אל לב האימפריה. אתם ביססתם מחדש את הזכות לחלום, במערכת שניסתה להפוך את כולם לזומבים שהופנטו לחשוב שצרכנות חסרת-דעת משולה לאושר וסיפוק. בתור סופרת, הרשו לי לומר לכם שמדובר בהישג עצום, ואינני יכולה להודות לכם מספיק".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew