הילד שידע לעוף: תחילתו של סיפור

לעוף זה פחות מסוכן מאשר ללכת ברגל במרכז העיר. זאת עובדה. אבל אנשים חוששים ממה שאינם מכירים. לכן מדי ערב, הטיילת עמוסה במטיילים בעוד שהשמיים פנויים לגמרי. מה גם שאנשים נוטים לכפות על אחרים את הפחדים הבלתי מבוססים שלהם. כך שטיול במעוף ציפור מעל החוף לא בא בחשבון.

כבר בפעם הראשונה שניסיתי לעוף מהחלון הגדול בסלון, אבי עצר בעדי. זיהיתי דאגה בעיניו בשעה שהחזיר אותי לכלוב. מאותו יום הקפידו הורי לנעול את כל החלונות. אמי היתה מחבקת אותי בזרועותיה ומדקלמת שוב ושוב את המילה "מ-סו-כן". צ'אפק הזהיר אותי שזה יקרה. אנשים שוכחים כיצד לעוף, עד שלבסוף הם חדלים להאמין שהדבר אפשרי.

לא רק איך לעוף שכחו הורי. שתי ציפורי דרור היו, מדלגות בשמחה בין ענפי עץ צעיר. מצייצות בעליצות עת בגר העץ ועליו רבו. אלא שענפיו העבותים היו לסורגים, וצילו הרך היה לאופל מחניק. שירתם לא נשמעה עוד כשאני בקעתי…

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
הכי בטוח לחיות בתוך כלוב
ממים אנרכיסטים | אנטי מדיה
הגֶן האנוכי שלי
נמרוד הלפרן | עולם הפוך על ראשו
גרטה תונברג שרה מטאל
גרטה תונברג | ג'ון מולסק
לא רווחים, אלא חירות
אורסולה לה גווין
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew