"התרדמת של שרון – עונש על טבח סברה ושתילה"

קמפיין ציבורי מבית היוצר של ארגון השמאל "המטה להצלת המוסר והאנושיות", טוען כי השבץ המוחי והתרדמת בהם לקה ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון לפני שמונה שנים, נבעו מקללה שהטיל עליו ישעיהו ליבוביץ שנים קודם לכן בעקבות טבח סברה ושתילה.

במסגרת הקמפיין "יש דין ויש דיין" חילק הארגון ברחבי הארץ כרוזים ועלונים שבהם מובאים דברי ישעיהו ליבוביץ שנאמרו בעקבות טבח סברה ושתילה, שלכאורה הטילו קללה על שר הבטחון דאז אריאל שרון. "איזה אדם מאפשר לדברים כאלה להתרחש", מצוטט ליבוביץ בכרוז, "מצפונו אמנם אינו מייסר אותו, אך בורא עולם יעניש אותו, וייתן לו מכה אחת שלא יקום", אמר אז ליבוביץ.

בארגון השמאלי לקחו את דברי ליבוביץ כפשוטם, וטוענים כי הם אכן התקיימו בפועל, כלומר, בורא עולם גרם לשבץ המוחי של שרון. כעת, לאחר מותו של שרון, הם אומרים כי בכוונתם להזהיר את כל מי שמתכנן לאפשר מעשי טבח נוספים של פלסטינים. "הקמפיין הוא אות אזהרה לפוליטיקאים ולראש הממשלה שלא להיגרר להרפתקאות מסוגו של שרון, אחרת המחיר שהם ישלמו יהיה כבד מנשוא", אמר יו"ר "המטה להצלת המוסר והאנושיות", מיכה קלשר.

"הקמפיין כלל אינו חריף. אנחנו מאחלים לכולם בריאות שלמה אבל על המנהיגים להבין ולראות מה קרה לכל מי שהיה קשור לטבח סברה ושתילה", אמר קלשר. "כולם נענשו בעקבות הקללה של ליבוביץ. שרון חטף שבץ, רפול מת מפגיעת נחשול מים, ואמיר דרורי שהיה אלוף פיקוד צפון בזמן הטבח, מת מדום לב באמצע טיול".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. ורדינה
    ינו 12, 2014

    שכמותם לא ימותו לעולם כי הם לא היו בסברה ושתילה…. ישעיהו לייבוביץ היה איש של ידע ומדע מצד אחד וצר אופק קנאי חסר סובלנות באופן בלתי נסבל מצד שני.
    הוא היה עריץ בכפיית דעותיו ואילו הייתה הסמכות בידו היה אוסר כל מי שדעתו שונה משלו. אל ירבו כמוהו בישראל.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew