נחשף צילום ראשון של פיצוץ כיפת הסלע

הדיבורים על להרוס את כיפת הסלע ולבנות במקומה את בית המקדש השלישי צוברים תאוצה בימים אלה, אבל צילום ראשון של מתחם הר הבית מיד לאחר פיצוץ כיפת הסלע על ידי חבלני צה"ל, נחשף כבר בתחילת שנת 2012. בצילום ניתן לראות בבירור עשן עולה מהמקום שבו עמד קודם לכן מבנה כיפת הסלע, וכן יהודים ברחבת הכותל הפוצחים בריקודי שמחה בעקבות הריסת המבנה.

בדובר צה"ל ממשיכים להתעקש שמדובר רק בתצלום ששופץ באמצעות תוכנת פוטושופ, וכי מבנה כיפת הסלע טרם פוצץ. "מדובר בתמונת אילוסטרציה מתוך מצגת הדרכה שהופצה למפקדי צה"ל", נאמר בתגובת דובר צה"ל. "זה לא צילום אמיתי – לפחות בינתיים", הוסיף הדובר.

בלוגרים ועיתונים שמאלנים טענו אף הם כי לא מדובר בצילום אמיתי, אלא רק בתמונה שנועדה להציג את ירושלים מתקופת בית שני – תקופה בה כיפת הסלע עדיין לא היתה קיימת. עם זאת, הם ציינו גם כי מדובר בתמונת אילוסטרציה גרועה מכיוון שמבנה בולט אחר אשר כן היה על הר הבית באותה התקופה – בית המקדש – נעדר מהצילום.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew