האיש הבוער פוגש את דוקטור סוס

"מזל טוב! הגיע היום. אתה יוצא למקומות נפלאים, אז היה שלום. עם רגלים בנעלים ועם שכל בראש, אתה תמצא את הדרך שלך, אל תחשוש. אתה יכול ויודע, מוכן ומזומן, ואתה הוא זה שיחליט לאן… אתה לא תהיה אחרון בשורה, תעבור את כולם בטיסה מהירה. לאן שתעוף – תעוף טוב יותר, תגיע ראשון, תגיע מהר. חוץ מהפעמים שלא. כי לפעמים אתה לא. מצטער לספר, האמת היא פשוטה. נתקלים. נכשלים. לפעמים גם אתה".

סרטון המבוסס על ספרו האחרון של המאייר והסופר הנודע דוקטור סוס בטרם הלך לעולמו, במילותיהם של משתתפי פסטיבל האיש הבוער בשנת 2011.

"הו, כל המקומות שתלך אליהם" (שתרגומו לעברית ראה אור בשם "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים") הוא הספר האחרון שכתב דוקטור סוס לפני מותו, ויש הרואים בו סוג של צוואה לקוראיו. הספר ראה אור בשנת 1990, כאשר דוקטור סוס כבר היה חולה מאד, ובחלוף כשנה הלך הסופר לעולמו.

האיש הבוער הוא פסטיבל הנערך מדי שנה במדבר הסלע השחור שבצפון מדינת נבאדה בארה"ב. במסגרת הפסטיבל מוקמת עיר זמנית בשם "עיר הסלע השחור", בה שוהים משתתפי הפסטיבל, כשהם מתגוררים בקרוונים, אוהלים ומבנים ניידים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew