סייבר-פאנק נגד המאגר הביומטרי: איך לבלבל תוכנות זיהוי פנים

אחרי מצלמות האבטחה שעוקבות אחרינו בכל פינה, באו חוק המאגר הביומטרי ושימוש מוגבר בטכנולוגיות זיהוי תווי פנים, וחיסלו סופית את הזכות לפרטיות.

אך אל דאגה: פרויקט בשם CV Dazzle מציע שיטות הסוואה מקוריות מפני טכנולוגיות זיהוי פנים, המבוססות על שילוב של איפור, עיצוב שיער ואביזרי אופנה ברוח סייבר-פאנק.

CV Dazzle, אשר שואב את שמו משיטה נפוצה להסוואת אניות במלחמת העולם הראשונה, הוא למעשה שיבוש יצירתי שנועד להגן עלינו מפני מערכות זיהוי פנים אוטומטיות. מטרה זו מושגת לא על ידי הסתרת הפנים, אלא עלי די צביעת אזורים מסוימים בפנים תוך שינוי המיקום היחסי של תווי הפנים באופן שמבלבל את מרבית תוכנות זיהוי הפנים.

CV Dazzle מציע כמה המלצות בסיסיות להסוואה מפני טכנולוגיות זיהוי פנים: להימנע מאיפור שמבליט תווי פנים קיימים; לטשטש חלקית את האזור שבו נפגשים האף, העיניים והמצח; שימוש בצבעים וגוונים כדי לשנות את רמת הכהות של העיניים וסביבתן, להשתדל שעיצוב הפנים החדש לא ייראה כמו תחפושת או ניסיון להסתיר את הפנים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew