למות בגדול: חיים בסוף האימפריה

טים בנט, בחור אמריקאי לבן מהמעמד הבינוני, החל להיות מודע לחלום הבלהות הסביבתי העולמי באמצע שנות ה-80. אבל הוא היה עסוק כל כך בגידול ילדיו ובהגשמת החלום האמריקאי, שהוא לא מצא זמן לפעול בעניין. עד עכשיו…

מסעו של בנט משאננות למודעות מתואר בסרטו התיעודי "What A Way To Go: Life at the end of Empire" שיצא בשנת 2007. בסרט הוא מתאר את שורשיו במערב התיכון של ארה"ב, ומפרק ללא רחמים את האגדות שסיפרו לו בילדותו. בהמשך הוא מציג את המציאות העגומה עמה נדרשת האנושות להתמודד כיום: שינויים אקלימיים הולכים ומחריפים, מחסור במשאבים, מערכות אקולוגיות מתדרדרות, פיצוץ אוכלוסין גלובלי, וכלכלה עולמית מקרטעת.

בנט מטיל ספק בהנחה הבסיסית שהובילה למשבר החמור ביותר בתולדות האנושות: ההנחה לפיה בני אדם נועדו לשלוט בשאר הטבע באמצעות תרבות האימפריה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew