"המאבק שלנו הוא לא פה. הוא בכבישים ובבתי ספר ובכנסת. המאבק שלנו הוא בממסד"

"המאבק שלנו הוא לא פה. המאבק שלנו הוא בכבישים. המאבק שלנו הוא בבתי ספר. המאבק שלנו בכנסת. בממסד. המאבק הוא לא פה. לא בגן מאיר. כאן אנחנו לא מפריעים לאף אחד", אמר מולט אררו בהפגנה נגד גזענות בתל אביב. אררו צעד מוקדם יותר החודש כל הדרך מביתו בקרית מלאכי לבית ראש הממשלה בירושלים במחאה נגד הגזענות כלפי אתיופים.

ברוח דבריו של אררו, מה שהתחיל כהפגנה בגן מאיר שבתל אביב הפך בהמשך לצעדה ענקית של העדה האתיופית ברחובות תל אביב, למורת רוחה של המשטרה. בניסיון נואש של משטרת מרחב ירקון לעצור את המפגינים מלחסום את צומת עזריאלי, הם נתקלו בהמון אדם נחוש שהצליח לפרוץ את החסימה המשטרתית תוך דקות ספורות. מאותו רגע, השוטרים כבר לא הטרידו את המפגינים ואפשרו לצעדה להימשך עד לסיומה בתחנה המרכזית החדשה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew