קרמיט ומיס פיגי נגד פוקס ניוז

חודש לאחר שרשת הטלוויזיה פוקס ניוז טענה כי סרט "החבובות" החדש הוא למעשה מזימה שמאלנית שמטרתה לשטוף את מוחם של ילדים תמימים ברעיונות ליברלים מסוכנים, הגיבו כוכבי הסרט, קרמיט הצפרדע ומיס פיגי, על הטענות במסיבת עיתונאים שערכו בלונדון לרגל הקרנת הבכורה של הסרט.

הפרשה החלה בחודש שעבר, כאשר מגיש רשת פוקס, מרק בולינג, טען שהסרט מקדם סדר יום עוין כלפי חברות נפט. אולם במסיבת העיתונאים שערכו קרמיט ומיס פיגי, דחו השניים על הסף את טענותיו של בולינג. "זה מצחיק. הוא טען שאנחנו מוטים נגד חברות הנפט, אבל אני רוצה להגיד לכם: אין ממש בטענה הזו. חוץ מזה, אם אנחנו באמת נגד חברות הנפט, למה נסענו במהלך כל צילומי הסרט במכונית רולס רויס זוללת דלק?", אמר קרמיט. "זה כמעט מגוחך כמו להאשים את פוקס ניוז בכך שהם רשת חדשות", הוסיפה מיס פיגי.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew