האביב המערבי: שרים נגד עיקולים

ההתקוממות נגד שלטון ההון בארה"ב מותחת את מיתרי הקול לקראת בוא האביב, עם מספר גדל והולך של פעולות "שרים נגד עיקולים". לפני שבוע, עשרות בני אדם פצחו בשירה באולם בית משפט לעיקולים בניו יורק, והצליחו לגרום לביטול שלושה מתוך ארבעה המכירות הפומביות של בתים מעוקלים שתוכננו לאותו יום.

"מנהל המכירה הפומבית וקהל נכבד, אנו מבקשים ממכם להקפיא עכשיו את כל מכירות הבתים. אנחנו מנסים לשרוד, אבל לא יודעים איך", שרו מפגינים בבית המשפט, בטרם הובלו למעצר בעודם ממשיכים לשיר יחד עם עשרות מפגינים נוספים שהצטופפו במסדרונות מחוץ לאולם.

פעולות דומות כבר בוצעו בחודשים האחרונים במספר בתי משפט באזור ניו יורק ובערים נוספות בארה"ב. זכורה במיוחד פעולה מלפני שלושה חודשים בה הרמוניות שירת המפגינים היו כה מופלאות עד כי נדרשה כמחצית השעה בטרם הצליחו אנשי החוק ההמומים להביא את עצמם לעצור את הזמרים-מוחים.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew