מי שתל ציור של חזיר בתוך סמל המשטרה?

איך הסתנן ציור של חזיר – כינוי הגנאי המפורסם בו נהגו להשתמש מפגינים כלפי שוטרים בארה"ב בשנות ה-60 – לסמל של משטרת מדינת ורמונט אשר מופיע על כל ניידות המשטרה במדינה?

מסתבר כי מדובר בתעלול מבריק שעליו חתומים אסירים הכלואים בבית סוהר סנט אלבנס שבמדינת ורמונט, ואשר מועסקים בבית דפוס של שירות בתי הסוהר, בו מודפסים סמלי המשטרה המודבקים על הניידות.

השינוי הקטן והיצירתי הושתל בסמל המשטרה כבר לפני ארבע שנים, ועותקים של הסמל המשופץ הודבקו על עשרות ניידות, אולם רק כעת התגלה מעשה הקונדס. החזיר הקטן הושתל בתור כתם על גופה של הפרה המופיעה בסמל. זהות האחראים לתעלול אינה ידועה, אך משטרת ורמונט – שלא היתה משועשעת כלל מהמהתלה – הודיעה כי עלות תיקון סמלי הניידות בסך 780 דולרים, תנוכה מרווחיו הזעומים של בית הדפוס, אשר האסירים המועסקים בו מייצרים גם לוחיות רישוי לכלי רכב ונייר מכתבים עבור משרדי ממשלה.

כך או כך, איפשהו במערכת הכליאה של ורמונט מסתובב כעת אסיר שבוודאי מאוד מרוצה מעצמו, ובצדק.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew