הכירו את "מצלמה כשרה" – מסנן צניעות מהדרין

הכירו את "מצלמה כשרה" – מענה טכנולוגי ראשון מסוגו לצורך הגובר בצילומים ללא נשים או ילדות. המצלמה החדשה כוללת תוכנה מובנת לזיהוי פנים אשר מנתחת כל צילום, ומזהה פרצופים בעלי תווי פנים נשיים. בהמשך, מוחקת התוכנה את פני הנשים ומחליפה אותן באחת מהאפשרויות הבאות: שקית נייר חומה ("מסנן מהדרין"), פרצוף מפוקסל ("פילטר גלאט") או פס שחור המסתיר את העיניים בלבד ("צניעות מודרנית").

ובמקרה שמדובר בכלבה ולא בכלב

אפשרות נוספת שמציעה המצלמה הכשרה היא שיפוץ צילומי משפחה ישנים כדי להבטיח את צניעות הנשים המופיעות בהם. "האם לא היית רוצה שסבא וסבתא שלך יהיו בדיוק כמוך? המצלמה הכשרה תפתור את הבעיה באמצעות תוכנה שמאריכה באופן אוטומטי את שרוולי חולצות הנשים, מעלה את קו הצווארון שלהן, ומתקינה להן כיסוי ראש לפי בחירתך", מבטיחים יוצרי המצלמה הכשרה. דרך אגב, המצלמה גם מאפשרת להוסיף זקן לגברים.

תכונה זו של המצלמה עשויה להיות שימושית במיוחד למניעת מבוכה מהסוג שנגרם ב-2012 לבניו של הרב עובדיה יוסף. הבנים, בהם הרב אברהם יוסף, הם מגדולי הלוחמים למען לבוש צנוע לנשים, ועל כן מה רבה היתה מבוכתם כאשר פורסם צילום של אביהם ואמם בצעירותם, שבו נראית מרגלית יוסף בכיסוי ראש חלקי וצוואר חשוף. מצלמה כשרה היתה יכולה למנוע את התקרית בקלות.

אולם נראה כי גולת הכותרת של המצלמה הכשרה היא הפונקציה המאפשרת לזהות את מין העובר בצילומי אולטרסאונד בזמן ההריון, ולשפץ אותם בהתאם.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew