אם תרצו הכל שקרים

ארגון אם תרצו שוב בכותרות, אך למי באמת שייך הביטוי "אם תרצו" ואיזה חזון הוא מייצג? תערוכת כרזות וסרטונים מתעדכנת שאספנו מרחבי האינטרנט.

אנרכיסטים נהנות

אנרכיסטים נהנות

 אם תרצו או לא תרצו – היתה נכבה  חנדלה מופיע כשגבו לצופה וידיו משולבות מאחורי הגב, על מנת לתאר את הפסיביות וחוסר האונים של הפליט הפלסטיני אל מול כוחות חזקים ממנו. הילד מופיע תמיד עם בגדים קרועים וברגליים יחפות, והוא עדות דוממת לעוני, להזנחה ולרעב במחנות הפליטים. (האיור של חנדלה מאת נאג'י אל-עלי).

 אם תרצו קינקי   "אם תרצו" הוא לא רק חלק מאמרתו המפורסמת של הרצל, וגם לא רק שם של תנועה פוליטית. "אם תרצו" הוא האפשרות למשהו אחר. משהו קינקי. (מתוך אתר הסאדו מאזו הכלוב).

im-tirzu-kinky

 אם תרצו לעוף מפה  קמפיין לעידוד ירידה מהארץ בהשראת תנועת "אם תרצו". (מקור: משתמש יו-טיוב ).

 אם תרצו – מחזירים את הציונות אחורה  "אם תרצו היא תנועה ציונית אמיתית, כמו הציונות שהיתה פה לפני שהשמאלנים פיזרו אותה. אז אנחנו באים להזכיר לכולם ובמיוחד לשמאלנים המניאקים שאם תרצו מגלמת את כל מה שיהודי, ישראלי ציוני ולאומי. בעבר, בהווה ובעתיד ובגלל זה אנחנו שמים את השם שלהם על דברים ציונים ומפיצים. ביחד, נחזיר את הציונות אחורה!!!" (מקור: קבוצת פייסבוק "אם תרצו – מחזירים את הציונות אחורה").

 אם תרצו – מבט לעתיד 

 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew