כלבי המגיפה

סרט האנימציה "כלבי המגיפה" של מרטין רוזן, הנחשב לאבן דרך בחשיפת אכזריותם של ניסויים בבעלי חיים, אשר עלה לאקרנים באוקטובר 1982, ומביא את סיפורם של רוף וסניטר, שני כלבי מעבדה שעברו סדרה של ניסויים אכזריים, ומצליחים להימלט ממעבדת המחקר בה הוחזקו.

"כלבי המגיפה", המבוסס על הספר באותו שם שכתב הסופר האנגלי ריצ'רד אדמס (מחבר "גבעת ווטרשיפ"), נחשב לפורץ דרך לא רק בשל עמדתו הביקורתית כלפי ניסויים בבעלי חיים, אך גם בזכות העובדה שהיה מסרטי האנימציה הראשונים בשפה האנגלית שלא היו מיועדים לילדים.

במאי הסרט, מרטין רוזן – אשר היה גם מי שביים את גירסת האנימציה הקולנועית של "גבעת ווטרשיפ" – אמנם טען כי לא מדובר בסרט נגד ניסויים בבעלי חיים, אלא בסרט הרפתקאות, אולם הסרט מציג באופן שאינו משתמע לשתי פנים את אכזריותם של ההליכים שמבוצעים בבעלי חיים במעבדות מחקר.

צפו בסרט:

the plague dogs (1982)

Posted by Bardo on Thursday, October 26, 2017אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew