הוא עוד יגדל

חטיבת ביניים היא תקופה מבלבלת, ובני נוער יכולים להיות מאוד אכזריים. הם מסוגלים לומר דברים מרושעים על כל אחד, ללא כל סיבה מיוחדת. זה יכול לפעמים לערער את הבטחון העצמי, ולגרום לך לשאול את עצמך: "האם זה באמת הגודל שבו הוא אמור להיות?"

אז אם אתה נער מתבגר שנמצא בשלב לא פשוט זה של חייו, תקשיב טוב: הזין שלך עוד יגדל. אתה בסך הכל בן 13, ועדיין לא ממש מפותח. והילד בכיתה שלך שכל הזמן מספר כמה הזין שלו ע-נ-ק – הוא שקרן.

יכול להיות שאיבר שלך עוד יישאר קטן זמן-מה, וגם זה בסדר. בגלל שיבוא יום, שהזין שלך יתחיל לגדול מעצמו, ואז החיים שלך ישתנו מקצה לקצה. אתה עוד תתגעגע לימים שבהם הוא היה כל כך פצפון שכמעט לא ראו אותו.

ואולי הזין שלך לא יגדל עוד בהרבה, וגם זה בסדר. זה קורה להרבה בנים. חוץ מזה, יש כל מיני דברים מוזרים שאפשר לעשות עם כלי קטן כדי להשיג את אותה תוצאה של גדול. דברים ממש מוזרים. בכל מקרה, זה עוד רחוק, ואין לך מה לעסוק בזה עכשיו. אתה צריך להתעסק בלהיות ילד וליהנות מהחיים. לא משנה עד כמה הזין שלך זעיר עד כדי גיחוך. אז פשוט תתעלם מכולם, אתה בסדר גמור כפי שאתה. גם אם משמעות הדבר היא להשתין בישיבה. ותזכור, הוא עוד יגדל. או לא.

עוד באותו עניין:
לשים זין על ק.ג.ב
עכשיו זה סופי: גברים חושבים דרך הזין
שינויים אקלימיים עלולים להפוך את צורתו של האי הבריטי לצורה של זין
זיקפה לאומית
היית מוצץ לביבי בשביל שלום?

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew