מל"ט העתיד של הצבא: למסטל את האויב במקום להרוג אותו

תארו לעצמכם עולם שבו במקום להרוג את חיילי האויב בזמן מלחמה, פשוט היו ממסטלים אותם בעזרת מטוס ללא טייס. זהו הרעיון מאחורי "מל"ט השלום" שפיתח האמן אקסל ברכנסבאואר, שיצא בקריאה לצבאות בעולם לאמץ את השימוש במל"ט שלו.

"מל"ט השלום" מעוטר בפרצוף מחייך בקדמתו כדי להרגיע את לוחמי האויב, ומגחונו יוצא צינור שמאפשר לרסס את האויב בתרופה אוקסיקונטין, שהשפעתה דומה לזו של הסם הרואין.

"חלפו ועברו הימים שבהם כלי טיס בלתי מאוישים הרגו אנשים במדינות זרות. הרשו לי להציג את מל"ט השלום. הוא מסוגל לרחף מעל ערי האויב תוך השמעת מוסיקת ליצנים רמה, מחייך לכל עבר ומפזר ענני אוקסיקונטין – התרופה האמריקאית הנפלאה שנחשבת לתחליף חוקי ומשובח לסם הרואין", כתב ברכנסבאואר, הפועל בעיר ברצלונה בספרד. "אנשים שמחים עדיפים על אנשים מתים, והדבר הכי טוב בכל העניין, הוא שהם יתמכרו אליך!".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew