ג'וליאן אסאנג' מראיין את חסן נסראללה

מייסד אתר ההדלפות ויקיליקס, ג'וליאן אסאנג', ערך ראיון עם מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, באפריל 2012 בתוכנית אירוח שלו בערוץ RT – במה שהיה הראיון הראשון שהעניק נסראללה לתקשורת מערבית מאז מלחמת לבנון השנייה.

אסאנג': "מה החזון שלך לעתיד ישראל ופלסטין?"

נסראללה: "מדינת ישראל היא מדינה בלתי חוקית, שהוקמה על בסיס כיבוש אדמתם של אחרים, על בסיס שליטה בכוח הזרוע באדמתם של אחרים, תוך ביצוע מעשי טבח בפלסטינים שאף גורשו… אם אני משתלט על הבית שלך בכוח, הוא לא הופך לבית שלי כעבור 50 או 100 שנים רק מכיוון שאני חזק יותר ממך. זה לא הופך אותי לבעלים החוקיים של ביתך. אנחנו מאמינים שפלסטין שייכת לפלסטינים. אבל אם אנחנו רוצים לשלב בין האידיאולוגיה והחוק לבין המציאות בשטח, הרי שהפתרון היחיד הוא – איננו רוצים להרוג איש או לנהוג באף אחד באופן לא צודק – הפתרון היחיד הוא מדינה אחת על אדמת פלסטין, שבה המוסלמים, היהודים והנוצרים יחיו זה עם זה בשלום, במדינה דמוקרטית. כל פתרון אחר פשוט לא יהיה בר קיימא".

צפו בראיון המלא

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew