פשיטה לאור יום על חווה להרבעת בעלי חיים לניסויים

ב-28 באפריל 2012, לרגל יום ההזדהות הבינלאומי עם בעלי חיים במעבדות, השתתפו למעלה מאלף פעילי זכויות בעלי חיים באיטליה בפשיטה לאור יום על חוות גרין היל להרבעת כלבי ביגל לניסויים, שבמהלכה שוחררו עשרות כלבים ונחשפו תמונות זוועה של תנאי הכלבים בחווה שהביאו לסגירתה. 12 פעילים נעצרו במהלך הפעולה.

לאחר סגירת מתקן הרבעת הכלבים לניסויים השני שהיה באיטליה, החלו פעילי זכויות בעלי חיים במדינה למקד את המאבק בסגירת חוות גרין היל. הקמפיין לסגירת חוות גרין היל כלל מגוון רחב של שיטות פעולה, החל מכתיבת מכתבים ועצומות וכלה בצעדים משפטיים והפגנות. פשיטות לאור יום על חוות הרבעה כבר בוצעו באחרונה באיטליה, אולם מספר האנשים שהשתתפו בפעולת גרין היל היה חסר תקדים.

קבוצת ההאקרים אנונימוס התגייסה אף היא למאבק נגד גריל, והפילה אתרי אינטרנט של החברה תוך שימוש בתגיות הנושא OpItaly#OpSaveAnimals ו-#OpGreenRights.

חוות גרין היל שהיתה בבעלות חברת מרשל פארמס האמריקאית, היתה אחד ממתקני ההרבעה הגדולים ביותר באירופה של בעלי חיים לניסויים. החווה מכרה כלבים שהורבעו במיוחד לצורכי ניסויים במחיר של עד 1,200 דולרים לכלב, ובתמורה לתשלום נוסף ניתן לקבל כלבים שמיתרי הקול שלהם הוסרו על מנת שלא יוכלו לנבוח או לייבב במהלך ביצוע הניסויים. בכל רגע נתון נמצאו 2,500 כלבים בחווה, שסיפקה בין השאר כלבים לקבלנית שירות הניסויים בבעלי חיים HLS – אשר על לקוחותיה נמנו חברות טבע ומכתשים אגן הישראליות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew