יוסי וולפסון: "אמנם חשוב להצביע, אבל שינוי אמיתי לא יבוא מהכנסת"

פעם בכמה שנים מרשים לנו לבחור מנהיג חדש מתוך מבחר פרצופים דל ומאכזב שלא משתנה כמעט לעולם. בשאר הזמן אנחנו בדרך כלל אדישים ומשועממים מפוליטיקה. שלשול פתק בקלפי לא רק שלא ממש משפיע, הוא מדכא את הדחף לנקוט בפעולה ישירה לשינוי חברתי שאינה מבוססת על היררכיה. או במילותיו הקולעות של יוסי וולפסון.

מתוך "בעלי-חיים והבחירות לכנסת" שפורסם לקראת בחירות 2009

"אמנם חשוב להצביע, ואמנם לכנסת יש משקל במנגנוני הכוח החברתיים, אבל השינוי האמיתי לא יבוא משם. השינוי האמיתי יכול לבוא רק מלמטה. לא מהקואליציות שנבנות בכנסת אלא מאלו שנוצרות ברחוב, בשכונה ואל מול חומת המפעל או גדר הגבול. לא מתשדירי הבחירות הנרקחים במשרדי יחסי ציבור אלא מהפלייר שכותבת נערה בת 14 ומשכפלת בסתר במכונת הצילום במזכירות בית-הספר. לא מספר החוקים, שתמיד יהיה מוטה נגד החלשים, אלא מאותם נשים ואנשים שמתריסים על כללי המשחק, ששוברים את חוקי המדינה ושתובעים את מה שהכנסת לעולם לא תיתן".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew