לא רק בישראל: מחצית מקציני המשטרה ביוון הצביעו לניאו נאצים

למעלה ממחצית מקציני המשטרה ביוון הצביעו עבור המפלגה הניאו נאצית, "השחר הזהוב", בבחירות שהתקיימו החודש – כך לפי בדיקה שערך העיתון "טו וימה" בכמה מחוזות באתונה, בהם הצביעו כ-5,000 קציני משטרה.

העיתון, הנחשב לאמין מאוד, דיווח כי ב-11 קלפיות הממוקמות סמוך לתחנות משטרה זכתה השחר הזהוב ל 24%-19%. בקלפיות אחרות, הממוקמות מעט רחוק יותר מאותן תחנות ובהן שוטרים לא הצביעו, נרשמו 14%-12% למפלגה הניאו נאצית.

עוד עולה מהבדיקה כי בארבע קלפיות הממוקמות סמוך למטה המשטרתי לפיזור הפגנות ושבהן הצביעו שוטרים, השיגה השחר הזהוב 19%-13% המקורות, בהשוואה ל 10%-7% בקלפיות הנמצאות באותו אזור אך שבהן לא הצביעו שוטרים. בהתבסס על רשימות ועדת הבחירות המרכזית, בדק העיתון ומצא שבכל אחת מקלפיות אלה הצביעו 550 עד 700 איש – 20% עד 30% מהם שוטרים. פירושו של דבר, מסכם העיתון, ש-45% עד 59% מהשוטרים הצביעו בעד מפלגת השחר הזהוב.

עוד באותו עניין:
נמצא הפתרון למשבר הכלכלי של יוון: גימלאים יתאבדו
כלבי הרחוב: גיבורי המחאה ביוון
מתקפת יוגורט בשידור חי
שלטון החוב
התקוממות רוחנית ביוון

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew