"הגיע הזמן לשלם את המחיר"

– "לו יכולת לומר משפט אחד לחברת כרטיסי האשראי שהונתה אותך, מה הוא היה?"
– "הגיע הזמן לשלם את המחיר!"

האמן האמריקאי קיין מוטר יצר גיליוטינה עם להב בצורה של כרטיס אשראי במחאה על הדרך שבה חברות אשראי מטעות את הלקוחות ומעודדות אותם לחיות מעבר לאמצעיהם הכספיים.

"בשנת 1994 חברת כרטיסי אשראי הונתה אותי, תוך ניצול תמימותי", סיפר מוטר, אשר החליט בעקבות המקרה לנקום בחברות כרטיסי האשראי. ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת יש מליצור אמנות מכרטיסי אשראי אמיתיים?

מוטר נוהג להמיס כרטיסי אשראי, לעוות אותם, לחתוך ולעצב אותם מחדש בשלל צורות, החל מצורה של קבר וכלה בבית סוהר. את היצירות הוא מוכר – בין השאר כדי לממן את כיסוי חובותיו לחברת כרטיסי האשראי.

"ברגע שתאגידי כרטיסי האשראי לוכדים אותך, הם גורמים לך לחשוב שהכל בסדר, ומפתים אותך עוד ועוד. אבל אם אתה עוצר לרגע ומקדיש זמן לבדוק מה הם בעצם עושים לך, זה נורא ואיום. מה שהם עושים לא אמור להיות חוקי. אבל זה כן חוקי. אבל גם אם זה חוקי, זה לא אומר שזה צודק", סיכם מוטר.

ניתן לראות כאן יצירות כרטיסי אשראי נוספות של מוטר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew