בכירה במשרד החוץ: פעילי זכויות אדם סובלים מבעיות זהות מינית

פעילי זכויות אדם ישראלים הנוטלים חלק בפעילות פוליטית בחו"ל למען זכויות הפלסטינים, עושים זאת בשל בעיות זהות מינית מהן הם סובלים. כך לדברי סגנית שגריר ישראל באירלנד, נורית טינרי-מודעי, לפי דיווח חדשות 10.

"הפעילות של אותם פעילים היא לאו דווקא אידיאולוגית אלא נעוצה בסיבות פסיכולוגיות, בדרך כלל אכזבה מההורים או בעיות זהות מינית", כתבה טינרי-מודעי במברק ששלחה אל הנהלת משרד החוץ בישראל.

במברק הציעה הדיפלומטית הבכירה למשרד החוץ גם לנקוט בצעדים כדי להשחיר את פניהם של הפעילים הישראלים בחו"ל. "יש אפשרות להשיג שמות של הישראלים, ולנסות לפגוע בבטן הרכה שלהם, לפרסם תמונות שלהם, אולי זה יגרום למבוכה מצד חברים שלהם מהארץ ומהמשפחה בתקווה שהפעילים בחו"ל יקלטו שהם אולי בכלל עובדים מטעם המוסד", כתבה סגנית השגריר.

רוצים להיות חברים של נורית טינרי-מודעי בפייסבוק?

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew