חיילי צה"ל גנבו מאות אלפי דולרים במזומן ממשתתפי המשט לעזה

לאחר התברר כי חיילי צה"ל בזזו מחשבים ניידים וכרטיסי אשראי ממשתתפי המשט לעזה, עולות כעת טענות כי חיילים גנבו מפעילי המשט גם מאות אלפי דולרים במזומן. "חיילי קומנדו ישראלים לקחו כסף מזומן וכרטיסי אשראי מהנוסעים. הערכה שמרנית של אלף דולר במזומן לכל נוסע מביאה למסקנה כי בסך הכל נלקחו מפעילי המשט 750 אלף דולר במזומן", כתבה אן רייט – אחת ממשתתפות המשט לעזה אשר שימשה בעבר כאלוף משנה בצבא ארה"ב וכבכירה במשרד החוץ האמריקאי – במאמר שפירסמה השבוע באתר Common Dreams.

"חיילים חמושים דרשו מהנוסעים את כל הכסף המזומן שברשותם בטענה כי 'הכסף יילקח למשמורת'. נוסעים רבים גייסו כספים בארצות המוצא שלהם כדי להעביר לארגונים לא ממשלתיים בעזה. נוסעים אחרים לקחו כסף למשפחות בעזה לאחר שהתבקשו לעשות זאת על ידי בני משפחה המתגוררים מחוץ לעזה. אני באופן אישי מכירה ארבעה אנשים שהשתתפו במשט שמהם לקחו החיילים סכום כולל של 68 אלף דולר במזומן", כתבה רייט.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew