מה לעשות בחקירת משטרה

תמיד לשמור על זכות השתיקה, בשום אופן לא לשקר, והכי חשוב – להימנע מהגשת כתב אישום. אלו הן ההצעות העיקריות של עו"ד יוסי וולפסון עבור מי שנדרש להתמודד עם חקירות המשטרה והשב"כ.

לפני היציאה להפגנה הבאה, מומלץ לצפות בהרצאה שהתקיימה בחודש יוני 2010 בחסות קואליציית נשים לשלום.

הטלוויזיה החברתית ערכה תקציר של ההרצאה, אשר נערכה בעקבות ריבוי מקרים של דיכוי הפגנות מחאה, מעצרים וחקירות של מפגינות ומפגינים, ועסקה בהתנהגות במהלך חקירות משטרה ושב"כ כדי להימנע מהגשת כתב אישום.

עוד בהרצאה: איך לממש את זכות השתיקה בפועל? מהם החריגים לזכות השתיקה? מדוע מונעים מנחקר לפגוש עורך דין? מדוע הודאה באשמה היא הראיה האהובה על החוקרים?

ההרצאה כללה גם טיפים והמלצות: הודתם באשמה כלשהי והמשטרה מבקשת מכם הודאה נוספת? – שמרו על זכות השתיקה. שוטר הכה אתכם במהלך המעצר? – דרשו לפני החקירה שהחוקר יכתוב בדו"ח החקירה כי שוטר הכה אתכם. מפגישים אתכם עם עצורים נוספים (אפילו חברות וחברים)? – זה כנראה לא במקרה, אל תדברו ביניכם כלל!

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew