פרופסור ממכללת אריאל על הצתתו של סילמן: "נפטרנו בזול מפרזיט"

אמיר חצרוני, פרופסור לתקשורת במכללת אריאל, אמר בתגובה להצתתו העצמית של הפעיל החברתי משה סילמן במחאה על שלטון ההון, שהמדינה נפטרה בזול מפרזיט וכי כשלוקחים בחשבון את העלות של כיבוי האש – יצא שכר המדינה בהפסדה.

"עצם ההצתה לא עושה עלי רושם. ייתכן אפילו שנפטרנו בזול מפרזיט", כתב חצרוני, אשר מגדיר את עצמו בתור ניאו-ליברל כלכלי, בתגובה בפייסבוק על הצתתו של סילמן במהלך הפגנת המחאה החברתית בתל אביב. "פירומנים הפסיקו לעשות עלי רושם מאז ל"ג בעומר התשמ"ג", הוסיף חצרוני בתגובה נוספת. "נכון, יש חן בידורי מסוים במדורות, אבל כשלוקחים בחשבון את העלות של כיבוי האש – יוצא שכרנו בהפסדנו".

"אנו במלחמת מעמדות – בדיוק כמו שזה נשמע – בין מעמד הפריזיטים לבין המעמד שעובד ומממן את הפרזיטים. במקרה של סילמן, אני לא מאמין בדיור חינם שיינתן לפרזיטים שלא עובדים", אמר חצרוני בהמשך בראיון לערוץ 10. "אנשי המחאה רוצים לעשות כאן כלכלת בומבלה ולקבל גמילות חסדים על חשבון הברון, ולא בא לי להיות הברון שלהם", הוסיף הפרופסור מאריאל.

יש לציין בהקשר זה כי התנחלויות דוגמת אריאל נהנות מהטבות והשקעות ממשלתיות גדולות לאין ערוך מאלו של שאר אזרחי מדינת ישראל במגוון תחומים החל מתשתיות ודיור וכלה בחינוך ושירותים חברתיים. אז מי כאן הברון, ומי חי על חשבונו?

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew