אי-ביי אוסרת מכירת שירותי כישוף ושיקויי קסמים

אי-ביי (eBay), מפעילת אתר המכירות הפומביות הגדול ביותר באינטרנט, הודיעה כי החל מהחודש הבא, תיאסר מכירתם באתר של מוצרים ושירותים על-טבעיים, בהם שירותי כישוף, קסמים, הטלת קללות, תפילות, ברכות, טיפולי רייקי, זימון רוחות רפאים ושיקויי קסמים.

החל מספטמבר תיאסר מכירה באתר של שירותי "כישוף, הטלת קללות, זימון רוחות רפאים, קסמים, תפילה, שירותי קבלת ברכות, שיקויי קסמים וטיפולים מרפאים", ולא ניתן יהיה עוד לרכוש מוצרים כמו "שיקוי להשמדת שדים" (מחיר 51 דולרים) ו"שיקוי אהבה" (מחיר 25 דולרים), נאמר בעדכון של מדיניות אי-ביי. עם זאת, החברה ציינה כי פריטים רבים בעלי שימושים לטקסים על-טבעיים, כמו כדורי בדולח וקטורת, יורשו להימכר באתר במרבית המקרים.

אי-ביי הודיעה גם על ביטול קטגוריות מכירת שירותים דוגמת תקשורים וקריאה בקלפי טארוט, וציינה כי ההחלטה להפסיק את מכירתם של מוצרים על-טבעיים נובעת מכך שעסקות אלו "מעוררות לעיתים קרובות בעיות שאותן קשה לפתור", נאמר בהודעת החברה.

אתר החדשות CNN בדק האם יש ביקוש לקסמים באתר אי-ביי, ומסתבר שכן: קטגוריות "כשפים ושיקויי קסמים" כוללת כיום יותר מ-6,000 מציעי שירותים פעילים, וגם תגובות של שביעות רצון מצד לקוחות רבים. "מטיל הכשפים הטוב ביותר ב-אי-ביי", כתב לקוח מרוצה אחד בעקבות רכישה שביצע באחרונה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew