מורשת "כנופיית המקלות בגלגלים"

סרט תיעודי חדש שיעלה לאקרנים השנה חושף כיצד "כנופיית המקלות בגלגלים" (The Monkey Wrench Gang), רומן המופת הקומי של הסופר האנרכיסט אדוארד אבי שראה אור בשנת 1975, שינה לנצח את פניה של התנועה הסביבתית.

הסרט "מורשת כנופיית המקלות בגלגלים", שנעשה ברוחו של ההומוריסטית-אנרכיסטית של אבי, סוקר את תולדות תופעת monkeywrenching – פעילות, בעיקר בלתי חוקית, לשמירת הטבע – בארה"ב.

הסרט כולל ראיונות עם ידידיו הקרובים של הסופר המנוח, מחלוצי התנועה הסביבתית וממובילי המאבק נגד הכחדת נופי המדבר הפראיים של מערב ארה"ב, אשר היו מקור ההשראה לדמויות המרכזיות בספר "כנופיית המקלות בגלגלים".

אבי הלך לעולמו בשנת 1989 והוא בן 62 בלבד. לבקשתו נקבר במקום במדבר "שאף אחד לא יוכל למצוא", עטוף בשק השינה שלו כדי שיוכל "לדשן איזה קקטוס, שיח לענה או עץ".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.