יום כיף מעונב בים

מאות בני אדם השתתפו ביום כיף בחוף הים כשהם לבושים בחליפות ושמלות ערב. האירוע השנתי של קבוצת אלתורי הרחוב הניו יורקית Improv Everywhere נערך זו השנה השלישית ברציפות. צפו באירועי 2010 ו-2011.

מאז שנוסדה הקבוצה, ביצעו חבריה למעלה מ-100 מהתלות משעשעות ברחבי ניו יורק – ללא אישור הרשויות – במסגרתן כבר הספיקו לנסוע ברכבת התחתית ללא מכנסיים, לרקוד בחלונות ראווה של חנויות, לטייל ברחובות על כלבים בלתי נראים קשורים ברצועה, ולהעלות מחזמר בחנות מכולת.

"לאורך השנים אחת הביקורות הנפוצות ביותר על הפרויקטים של הקבוצה היא שיש לנו יותר מדי זמן פנוי", אמר צ'רלי טוד, מייסד הקבוצה. "ברור שלא כל מה שנעשה ימצא חן בעיני כולם, אבל הביקורת הזו תמיד הציקה לי. משום שדווקא אין לנו יותר מדי זמן פנוי. לרשות משתתפי הפרויקטים של Improv Everywhere יש את אותה כמות זמן פנוי כמו שאר תושבי ניו יורק, אלא שהם בוחרים מעת לעת לבלות את הזמן הפנוי שלהם בדרך לא שגרתית. בכל סוף שבוע מאות אלפי בני אדם הולכים לראות משחקי פוטבול, ומעולם לא שמעתי מישהו אומר שיש לאנשים שנאספים באצטדיונים יותר מדי זמן פנוי. ומובן שאין להם יותר מדי זמן פנוי. לצפות במשחק פוטבול באצטדיון זאת דרך נפלאה לבלות אחר צהריים בסוף השבוע. אבל באותה מידה, אני חושב שלקפוא במקום יחד עם עוד מאתיים בני אדם באמצע תחנת רכבת, לרקוד בחלונות ראווה או ללכת לים לבושים בבגדי ערב, זו גם דרך נפלאה לבלות".

עוד באותו עניין:
תיאטרון (רחוב) האבסורד
Improv Everywhere – עכשיו הסרט
דארת' ויידר והנסיכה ליאה נפגשים ברכבת התחתית בניו יורק
חלום בלהות בכנס TED

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew