עוגיפלצת נורה למוות לאחר שהתבצר במאפיה

עוגיפלצת, המפלצת החביבה בעלת הפרווה הכחולה מ"רחוב סומסום" שהיה ידוע בחיבתו לעוגיות, נורה למוות על ידי שוטרים בארה"ב לאחר שהתבצר במשך שלוש שעות במאפיה מקומית.

ידידו הוותיק, הציפור הצהובה הגדולה ביג בירד, ספד לעוגיפלצת וסיפר על התמכרותו הקשה לעוגיות.

"העוגיות הרסו לו את החיים ודרדרו אותו לפשע, אבל השוטרים הם אלו שגמרו לעוגי את החיים", אמר ביג בירד לכתבים לאחר התקרית שבו נורה עוגיפלצת למוות. "הם אמרו שהיה חשד שהוא מחזיק אקדח ביד – אבל זאת בסך הכל היתה עוגיה. די לאלימות משטרתית!". 

בשנים האחרונות, היה מעורב עוגיפלצת בשורה של פריצות למאפיות וגניבות של עוגות ועוגיות, אולם הצליח לחמוק מרשויות החוק. בשנת 2013 אף חרגה פעילותו הפלילית מגבולות ארה"ב כאשר עוגיפלצת גנב ביסקוויט ענק במשקל 20 ק"ג בעיר האנובר שבגרמניה.

זמן קצר אחרי גניבת הביסקוויט, התקבל בעיתון מקומי מכתב כופר, כתוב באמצעות גזירי עיתון, בו דרש עוגיפלצת כי מפעל העוגיות שממנו גנב את הביסקוויט יתרום עוגיות לילדים בבית חולים מקומי, בתמורה לשחרור הביסקוויט.

הנהלת המפעל מיהרה להסכים לדרישה, וכעבור ימים ספורים הביסקוויט החטוף שוחרר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew