תפסיקו להביא ילדים לעולם!

ג'יימס לי נכנס הלילה לבניין מטה ערוץ "דיסקברי" במדינת מרילנד שבארה"ב כשהוא חמוש באקדח וחגורת נפץ, שבה שלושה בני ערובה, והציג בפני הנהלת הערוץ רשימת דרישות. כעבור מספר שעות הוא נורה למוות על ידי כוחות המשטרה שהקיפו את הבניין.

ברשימת הדרישות שהעלה לאינטרנט לפני שנכנס למשרדי דיסקברי, כתב לי כי בני אדם הורסים את כדור הארץ על ידי פיצוץ אוכלוסין, זיהום ומלחמות, ודרש מהערוץ לשדר יותר תוכניות לעידוד צמצום הילודה.

אולם בניגוד לפעילים אקולוגים אחרים שבחרו בדרך של מאבק מזוין, כמו למשל טד קזינסקי, הניח לי את האחריות לבעיית פיצוץ האוכלוסין לפתחם את המהגרים בארה"ב. ברשימת הדרישות שפירסם, כינה לי את התינוקות שנולדים בארה"ב למהגרים בלתי חוקיים בתור "זוהמת תינוקות", ובמקומות אחרים השתמש בביטויים "תינוקות טפילים" ו"זיהום תינוקות לא רצוי".

לי, בן 42, נעצר כבר לפני שנתיים בעת הפגנה שאירגן מול מטה דיסקברי בדרישה כי הערוץ יפעל לקידום פתרון לפיצוץ האוכלוסין בעולם ולהכחדה של מיני בעלי חיים אחרים. 1.5 מיליארד בני אדם מ-180 מדינות ברחבי תבל מנויים לערוצי דיסקברי.

להלן תרגום כמעט מלא של רשימת הדרישות שפירסם לי, אשר כבר הוכתרה בתקשורת בארה"ב בתור 'מניפסט של אקו-פשיסט':

* * *

ערוץ דיסקברי חייב לשדר לעולם את מחויבותו להציל את כדור הארץ בכך שימלא את הדרישות הבאות באופן מיידי:

1. ערוץ דיסקברי חייב לשדר מדי יום בזמן פריים טיים תוכניות המבוססות על ספרו של דניאל קווין, ישמעאל, שבו הפתרונות להצלת כדור הארץ יימצאו באותו האופן שבו בוצעה המהפכה התעשייתית, על ידי הפריה הדדית של רעיונות מקוריים בין אנשים. יש לשים דגש על איך אנשים יכולים לחיות מבלי ללדת עוד ילדים אנושיים מזוהמים, מכיוון שילדים חדשים אלו ימשיכו לזהם, והם בעצמם זיהום. מתבקשת תוכנית בפורמט של שעשועון טלוויזיה, ואולי גם תוכנית של דיונים בהשתתפות מדענים בכירים השותפים לתפיסה המדעית של מלתוסדרווין ומכירים בבעיית פיצוץ האוכלוסין…

2. כל התוכניות המשודרות בערוץ דיסקברי חייבות להפסיק לעודד ילודה של עוד תינוקות טפילים, ולהפסיק ליצור את הרושם הכוזב כאילו הולדה היא מעשה גבורה…

3. יש להפסיק לשדר תוכניות שמקדמות מלחמות וטכנולוגיה. אין כל טעם עוד בפרסום כלי נשק להשמדת המונים. במקום זאת, צריך לדבר על הדרכים לפירוק הציביליזציה ולמקד את המסר בצורך למצוא פתרונות לעימות הצבאי העולמי הממוכן. נדרשים פתרונות במקום פשוט לחזור שוב שוב על אותן המלחמות רק עם כלי נשק חדשים יותר. כמו כן, תשאירו בחוץ את תנועות השלום הרמאיות. הם שקרנים ומזויפים ואין להם כוונה אמיתית לשים קץ למלחמות. מצד אחד, הם טוענים שהם רוצים לשים סוף למלחמות, ומצד שני, הם דורשים להגדיל את האוכלוסיה… זאת שטות! יותר בני אדם משמעם יותר מלחמות!

4. יש לחשוף את התרבות האנושית בתור הטינופת שהיא. זאת, ואת כל השורשים הדתיים-תרבותיים מעוררי הגועל ואת תאוות הבצע. שדרו את המסר זה עד שזיהום כדור הארץ והאוכלוסיה האנושית יתחילו להצטמצם! זאת חובתכם. אם אתם לא חושבים כך, אז תעופו לכל הרוחות מכדור הארץ! תנשמו נפט!

5. הגירה: יש לפתח תוכניות במטרה למצוא פתרונות לעצירת כל זיהום ההגירה ואת זוהמת התינוקות שבאה בעקבותיו. יש לקרוא לעולם לפתח פתרונות לעצירה מוחלטת וקבועה של הגירה…

6. צריך למצוא פתרונות להתחממות כדור הארץ, לזיהום כלי רכב, לסחר בינלאומי, זיהום בתי חרושת, וכל הכלכלה האנושית הארורה. צריך למצוא דרכים למנוע מאנשים לבנות עוד בתים מזהמים שהורסים את הסביבה וסוללים את הדרך לעוד זוהמה אנושית!…

8. להציל את כדור הארץ משמעו להציל את מה שנותר מהטבע הלא אנושי על ידי צמצום האוכלוסיה האנושית. יש למנוע מהמין האנושי להתרבות ולהביא לעולם עוד תינוקות מעוררי גועל! אתם התקשורת, אתם יכולים להגיע לאנשים. זו האחריות שלכם מכיוון שאתם מגיעים לכל כך הרבה אנשים!!!

9. צריך לפתח תוכניות שיתקנו ויפרקו את הכלכלה האמריקאית-עולמית המסוכנת. צריך למצוא פתרונות לכלכלת פונזי-קזינו ההרסנית לפני שהיא תוביל את העולם למלחמה גרעינית נוספת.

10. יש להפסיק לשדר תוכניות שמאדירות את ההולדה האנושית בכל הערוצים שלכם…

11. אתם גם צריכים למצוא פתרונות לאבטלה ולדיור. כל המובטלים האלה גורמים לי לחשוב שארה"ב בדרך לעוד מלחמות.

בני אדם הם היצורים ההרסניים, הנתעבים והמזהמים ביותר בשטח, והם הורסים את מה שנותר מכדור הארץ עם המוסר המזויף ותרבות הרבייה שלהם.

זו האחריות של כולם לשמור על הכוכב שעליו הם חיים על ידי כך שיפסיקו להביא לעולם עוד ילדים אשר ימשיכו בדרכם המטונפת. ילדים מייצגים זיהום עתידי קטסטרופלי ואילו הוריהם הם הזיהום הנוכחי. להפסיק ללדת תינוקות! הגידול באוכלוסיה הוא משבר אמיתי. ילד שנולד בארה"ב ישתמש בכמות משאבים גדולים פי 30 עד פי אלף מאשר ילד בעולם השלישי. לכן כל זוג בארה"ב שנולד לו תינוק בעצם מביא לעולם 30 תינוקות! אם ארה"ב תלך בכיוון של צמצום הילודה, יתכן שמדינות אחרות ילכו בעקבותיה!

כמו כן, יש להפסיק את המלחמות. לא משום שהן אינן מוסריות, אלא בשל הנזק הסביבתי העצום שגורמות מערכות נשק מודרניות ליצורים אחרים. תמצאו פתרונות! בני אדם אמורים להיות בעלי כושר המצאה. תמציאו, לעזאזל!

העולם זקוק לתוכניות טלוויזיה שיפתחו פתרונות לבעיות שבני אדם גורמים, ולא לטמטם אנשים כדי שיהרסו את העולם…

הצלת הסביבה ומגוון המינים שנותרו על כדור הארץ הם מעתה קו המחשבה שלכם. אין דבר חשוב יותר מאשר להציל אריות, נמרים, ג'ירפות, פילים, צפרדעים, צבים, קופים, דביבונים, חיפושיות, נמלים, כרישים, דובים, וכמובן, סנאים. בני אדם? כדור הארץ לא זקוק לבני אדם.

אתם ודאי יודעים שהאוכלוסיה האנושית גורמת לכל הזיהום והבעיות בעולם, ובכל זאת אתם מעודדים בדיוק את ההפך במקום לנסות להניא אנשים מלהעמיד צאצאים…

אני רוצה שערוץ דיסקברי ישדר לעולם את לוח המשדרים החדש… צעד ראשון בדרך לתוכניות החדשות יכול להיות פנייה לציבור בבקשה לרעיונות לפתרונות יצירתיים להצלת כדור הארץ והטבע שעוד נותר בו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew