איש מצלמת האבטחה

מרבית האנשים התרגלו לעובדה שהם מצולמים ללא רשותם על ידי מצלמות אבטחה המותקנות בכמעט כל מקום. אך מה קורה כאשר מישהו עוקב אחריהם עם מצלמה?

"איש מצלמת האבטחה" הוא בחור שנוהג להסתובב עם מצלמת וידיאו ברחובות, מבני ציבור ומרכזי קניות בעיר סיאטל בארה"ב, ניגש לאנשים ומצלם אותם – ובעיקר את תגובותיהם לכך שהם מצולמים.

כאשר הוא נשאל מה הוא עושה, הוא בדרך כלל עונה "זה בסדר, זאת רק מצלמת וידיאו", ולפעמים מוסיף ומציין את העובדה כי ישנן באזור מצלמות אבטחה רבות שמצלמות אותם.

עם זאת, למרות הביקורת הקשה שגוררים מעשיו, יש הטוענים כי האיש – אשר זכה זה מכבר בתקשורת לכינוי "הצלם מטיל האימה" – בסך הכל מספק הצצה אל עתיד שבו טכנולוגיות כמו המשקפיים של גוגל ישימו קץ לזכות לפרטיות. "המצלמה הזעירה במשקפי גוגל תקליט את כל מה שאתם עושים, ותעלה את הסרטים באופן אוטומטי ליו-טיוב", כתב בלוגר הטכנולוגיה האמריקאי בריאן ס. הול. "משקפי גוגל מסמנים את סופם המוחלט של המרחב הפרטי והזכות לפרטיות. הצלם מטיל האימה בסך הכל נותן לעיר סיאטל טעימה מעולם חדש מופלא שיפלוש בעתיד לפרטיות של כולנו".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew