חמאס לתושבי תל אביב: התרחקו מבסיסי צה"ל

ידיעה זו פורסמה בערוץ 2

בעוד שטילים הנורים מעזה נפלו בתל אביב זה היום השלישי ברציפות, פעילי חמאס פיזרו ברחבי העיר כרוזים המזהירים את תושבי תל אביב מלהתקרב למתקנים ובסיסים של צה"ל באזור, "שעלולים לסכן את חייהם ובטחונם של תושבים עוברי אורח", לשון ההודעה.

"הודעה חשובה לתושבי תל אביב – למען בטחונכם, קחו אחריות על גורלכם והימנעו מלהתקרב למתקנים או בסיסים של צה"ל ומשהייה בחברת חיילים או נציגים אחרים של הרשויות שעלולים לסכן את בטחונכם", נכתב בכרוז. על ההודעה חתומה הזרוע הצבאית של חמאס.

כ-400 אלף תושבי תל אביב מתגוררים בצפיפות בשטח של פחות מ-52 אלף דונם, אשר בו ממוקמים עשרות מתקנים בטחוניים. "לאן אני אמורה ללכת?", שאלה פ', בת 70, המתגוררת ברחוב שאול המלך הסמוך לבסיס הקריה בתל אביב. "בת אחותי גרה ליד קצין העיר ברחוב טשרניחובסקי, והדירה של חמותי היא מאחורי המשטרה בדיזנגוף. אין מקום בתל אביב שאין בו איזה מבנה של הצבא או המשטרה. חמאס הפך את כולנו למטרות. אם הם כבר מפוצצים משהו – שיפוצצו את בניין מס הכנסה", הוסיפה.

עד כאן הידיעה. עכשיו כנסו לקרוא את הדיווח המקורי בערוץ 2.

מדורים קודמים של "מצלצל מוכר?"

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew