אפריקה למען נורבגיה

"ילדים בנורבגיה קופאים מקור עכשיו, הגיע הזמן שנדאג להם / יש מספיק חום עבור נורבגיה, אם האפריקאים יחלקו אותו עמם".

אפריקאים יפי נפש התכנסו יחד כדי להקליט שיר ולאסוף תנורי חימום למען אזרחי נורבגיה הסובלים מקור מקפיא בחודשי החורף. הקליפ שהפיק קמפיין אפריקה למען נורבגיה – "רדי-אייד", קיצור של רדיאטורים וסיוע – הוא סאטירה על הקלישאה המערבית של שירים למען אפריקה שנוטים להציג את תושבי היבשת השחורה כחסרי אונים ואומללים.

הפרויקט, מבית היוצר של קרן הסיוע הבינלאומית של סטודנטים ואקדמאים בנורבגיה, נועד לקרוא תגר על השימוש בסטריאוטיפים לצורך גיוס כספים לאפריקה ובדיווחים חדשותיים על היבשת. הקליפ גם מבקש לחשוף את ההבדל בין כוונת טובות לבין סיוע שנותן מענה אמיתי לצרכים של תושבי אפריקה.

"כשאנחנו אומרים אפריקה, על מה אתם חושבים?", נכתב באתר האינטרנט של הארגון. "רעב, עוני, פשע או איידס? אין פלא, כי זה מה שאתם בעיקר שומעים עליה בתקשורת ובקמפיינים לגיוס כספים. רעב ועוני הם מכוערים, והם דורשים פעולה. אך בעוד שהדימויים הללו עשויים לגרום לאנשים לפעול בטווח הקצר, אנחנו מודאגים מכך שאנשים פשוט יתייאשו כי נוצר הרושם כאילו דבר לא משתפר. האמת היא שיש התפתחויות חיוביות רבות במדינות אפריקניות, ואנחנו רוצים שאנשים יידעו עליהן".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew