בלוק הלבבות המשתקמים: מדור ייעוץ אנרכיסטי לענייני רומנטיקה

המאהבים הפוליאמורים שלך מנסים לגרום לך לאמץ תודעה כוזבת? נמאס לך שהשותפה שלך למיטה אימצה גישה של עשה-זאת-בעצמך במשחק המקדים, אבל את לא יודעת איך לומר לה? מתקשה לעצב סמל שמבטא גם את העדפותיך המיניות וגם את עמדותיך הפוליטיות?

בימינו, כבר אי אפשר לסמוך על המדינה ועל התקשורת המסחרית בתור מקורות אמינים לעצות לגבי מערכות יחסים בין אישיות. מי, אם כן, יכול לתת לנו טיפים ועצות בדרכנו לעבר אהבה שוויונית ששולטת באמצעי יחסי המין שלה-עצמה? אנרכיסטים ואנרכיסטיות כמובן!

הכירו את "בלוק הלבבות המשתקמים" – מדור ייעוץ אנרכיסטי בענייני רומנטיקה, מערכות יחסים והיכרויות מבית היוצר של אתר "The State" (שרואה אור בדובאי). המדור לא מבקש לצבור ערך עודף מיני, מתנגד לאולימפיאדות דייטים תאגידיות, ופועל לעצירת המשפחה הגרעינית והנשורת המסוכנת שהיא מייצרת – וכמובן גם מזמין אותך לשתף את הקוראים בסיפורך האישי.

כל הזהויות המיניות והפוליטיות יתקבלו בברכה. עורכי המדור מתחייבים לכבד את זכותכן לאלמוניות, ומוכנים להישלח לכלא כדי להגן עליה.

כי אהבה יכולה להיות הפכפכה, אבל סולידריות היא לנצח.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew