סטיבי וונדר מבטל הופעתו באירוע התרמה לצה"ל

הזמר סטיבי וונדר מתכוון לבטל את הופעתו בערב הגאלה של אגודת ידידי צה"ל בלוס אנג'לס, הנחשב לאירוע התרמה הגדול ביותר בעולם למען צה"ל.

הנימוק לביטול הופעתו של המוסיקאי האמריקאי הנודע הוא כי השתתפותו באירוע של צה"ל אינה עולה בקנה אחד עם תפקידו כשליח של שלום מטעם האו"ם, דיווחה סוכנות הידיעות JTA. וונדר היה אמור להיות כוכב ערב הגאלה השנתי ה-31 של אגודת ידידי צה"ל בלוס אנג'לס – אירוע שהכנסותיו צפויות להסתכם במיליוני דולרים ואשר יתקיים בשישי בדצמבר.

עצומה אינטרנטית הקוראת לוונדר לבטל את הופעתו שהועלתה לרשת לפני יומיים כבר צברה כ-4,000 חתימות. "אנו קוראים לפעיל זכויות האדם המצפוני סטיבי וונדר שלא לתמוך בצה"ל בכך שיופיע בערב הגאלה", נכתב בעצומה.

"לנוכח יותר מ-60 שנים של התנחלות על אדמות פלסטיניות, שלילית זכויות אזרח מפלסטינים, ובעקבות המתקפה האלימה נגד הפלסטינים ברצועת עזה – אנו מבקשים ממך לא לתמוך בצה"ל. צה"ל הוא גוף שמקדם, מאפשר ומגן על מדיניות האפרטהייד של ישראל. אתה נעצרת בשנת 1985 בגלל שהשתתפת במחאה נגד שלטון האפרטהייד של דרום אפריקה, וכעת אנו מבקשים ממך: אנא זכור כי אפרטהייד הוא אפרטהייד, בין אם הוא מגיע מצד מתיישבים אפריקנרים לבנים בדרום אפריקה, ובין אם הוא מגיע מצד יהודים ישראלים בישראל", לשון העצומה.

עוד באותו עניין:
יו"ר מועצת יש"ע תומך בחרם נגד אפרטהייד
למה אני בעד חרם על ישראל
תביעה ראשונה בעקבות חוק החרם
חרם על ישראל: כרים עבדול ג'באר וג'לו ביאפרה ביטלו את בואם
החרם על ישראל מתרחב: רוג'ר ווטרס ופיט סיגר מצטרפים
החרם התרבותי על ישראל מתרחב: דסטין הופמן ומג ראיין ביטלו ביקור מתוכנן
נטשה אטלס מצטרפת לחרם על ישראל
מייק לי: "אינני רוצה לבוא לישראל"
אליס ווקר: לא לפרסם את "הצבע ארגמן" בעברית

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew