מי העם הכי אמוציונלי בעולם?

סקר חובק עולם שנערך בשנים האחרונות ביקש לבדוק את רמת הרגשנות (אמוציונליות) של תושבי מדינות שונות. נסקרים ב-150 מדינות התבקשו לענות על חמש שאלות: האם חייכת או צחקת הרבה אתמול? האם התייחסו אליך בכבוד לכל אורך היום? האם למדת או עשית משהו מעניין אתמול? האם הרגשת נינוח/ה ורגוע/ה אתמול? האם חשת לאורך מרבית יום אתמול את הרגשות הבאים: הנאה, כאב גופני, דאגה, עצב, מתח, זעם?

ככל שמספר הפעמים שענו הנסקרים את התשובה "כן" היה גדול יותר, כך הם הוגדרו כיותר אמוציונלים. לפי הסקר, המדינה הכי רגשנית בעולם היא הפיליפינים, ואילו סינגפור הוכתרה בתור המדינה הכי פחות אמוציונלית.

למעט הפיליפינים, נמנות על 20 המדינות הרגשניות ביותר בעולם בעיקר מדינות מאמריקה הלטינית (11 מדינות) ונסיכויות ערביות במפרץ הפרסי (4 מדינות), דרום אירופה (2 מדינות – ספרד וקפריסין), וצפון אמריקה (2 מדינות – ארה"ב וקנדה).

ישראל מדורגת בין המקומות 36 ל-50 יחד עם מדינות כמו תאילנד, ג'מייקה, אוסטרליה והשטחים הפלסטינים (כולל מזרח ירושלים).

בתחתית הדירוג, העמים הכי פחות אמוציונלים הם ברובם ממדינות ברית המועצות לשעבר. מתוך 10 העמים שדורגו בתור הכי שולטים ברוחם (לא רגשנים), 7 הם של מדינות ברית המועצות לשעבר, בהן רוסיה, ליטא, אוקראינה וגאורגיה. בנוסף לסינגפור, המדורגת כאמור בתור המדינה הכי פחות אמוציונלית בעולם, משלימות את העשיריה נפאל ומדגסקר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew