לאחר אזהרת המטה ללוחמה בטרור לצאת מיד מסיני: זינוק במספר הישראלים שנוסעים לשם

המטה ללוחמה בטרור חידד אתמול את אזהרת המסע שלו לישראלים השוהים בסיני, וקרא להם לשוב מיד לארץ. "על פי מידע מודיעיני ממוקד צפויה פעולת טרור מיידית של חטיפת ישראלים בסיני", נאמר בהודעת המטה, ורוני דניאל מיהר לספק את מנת ההפחדה העונתית בחדשות ערוץ 2 ("קראתי כבר הרבה אזהרות מסע, נדמה לי שזו חריפה מכולן… וקוראת להסתלק מיד מסיני").

עם זאת, הישראלים לא מתרשמים, וממשיכים לנהור בהמוניהם לחצי האי. מתחילת השנה עברו במסוף טאבה כ-120 אלף ישראלים – זינוק של 50% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת, לפי נתונים שפורסמו אתמול על ידי רשות שדות התעופה. מגמה זו צפויה להימשך, ובמהלך עונת החגים צפויים לעבור במסוף כ-88 אלף נוסעים.

רוני דניאל: מנת הפחדה עונתית

אזהרות המסע ההולכות ומחריפות של המטה ללוחמה בטרור אינן פוסחות גם על שאר העולם, ובחודש יולי הגדיל לעשות המטה כאשר המליץ להימנע מכל ביקור במדינה כלשהי בעולם.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew