הגודל כן קובע!

על הקשר בין גודל איבר המין הגברי, פטריוטיות, עמידה באתגרים ומחאה. 10 דוגמאות בולטות.


 שמים זין על ק.ג.ב 

קולקטיב האמנים האנרכיסטי הרוסי Voina יצר בקיץ 2010 את מה שנחשבת ליצירתו המפורסמת ביותר: "זין החלל הגלקטי הענק". חברי הקבוצה הצליחו – בתוך 23 שניות בלבד – לצייר איבר מין זכרי ענק על גשר מתרומם הממוקם סמוך למטה שירות הביטחון הפדרלי של רוסיה (פ.ס.ב – היורש המפוקפק של ק.ג.ב) בעיר סנט פטרבורג. אחת מחברות הקולקטיב אמנם נתפסה על ידי השומרים וחטפה מכות, אבל כאשר הגשר התרומם, והאיבר האימתני (באורך 65 מטרים) הזדקף ממש מול חלונות בכירי פ.ס.ב – קשה היה שלא לצחוק.


 פאלוס מוזהב למנכ"ל 

כל מי שהיה נוכח בנאום הנעילה של כנס "עתיד הטקסטיל" שנערך בתחילת העשור הקודם בפינלנד, לא ישכח זאת לעולם. הנואם היה נציג של ארגון הסחר העולמי, או כך לפחות חשבו מארגני הכנס. בפועל, היה זה חבר קבוצת יס מן (Yes Men) שהתחזה לנציג הארגון.

"אנו עומדים כיום בפני שני אתגרים גדולים", פתח המתחזה את דבריו בפני משתתפי הכנס. "הצורך לפקח על עובדים רבים הנמצאים מעבר לים והמציאות שבה נדרש ניהול מסביב לשעון, לא מותירה למנהלים שעות פנאי רבות. הפתרון, תאמינו או לא, טמון בטקסטיל", אמר בעודו מציג בפני הקהל את "חליפת הפנאי למנהל". המאפיין הבולט ביותר של החליפה, היה גוף מוזהב המזדקר מאזור המפשעה, ואשר בקצהו מסך מחשב שמאפשר "למנהל העתיד לטייל וללכת למכון כושר ועדיין לעקוב אחר תפוקת עובדים באמצעות שבבים שיושתלו בכתפיהם".


 אורגזמה ציונית 

מתוך "פריקי, עיתון הילדים הנפוס ביותר בישראל", עיתון בהוצאה חד פעמית, שיצא לאור בשנת 1973, מיד לאחר מלחמת יום הכיפורים, ועודד חשיבה עצמאית, חתרנות וסירוב לשרת בצבא.


 מצדיעות לזיקפה הלאומית 

להשפריץ נגד הציונות.


 זקפה לאומית 

מיש רוזנוב


 אובססיה לגבי הגודל 

אובססיה למותג "קלווין קליין". פרסומת פרודית מבית היוצר של Adbusters.


 האם זה הגודל בו הוא אמור להיות? (תשדיר שירות לנער המתבגר)  

"אם אתה נער מתבגר, תקשיב טוב: הוא עוד יגדל! והילד בכיתה שלך שכל הזמן מספר כמה הזין שלו ע-נ-ק – הוא שקרן!". תשדיר שירות לנער המתבגר.


 מה אתה היית עושה בשביל שלום? 

מציצה אחת רצינית תוכל לשחרר הרבה דברים במזרח התיכון. "72 בתולות", סרט קצר של אורי בר-און משנת 2002. ניתן לצפות בסרט באיכות גבוהה יותר כאן.


 שובו של זרג השלג הענקי 

החלטת הרשויות בעיר גוטנברג למחוק ציור שלג של זין ענק על תעלה קפואה בפארק במרכז העיר השבדית, עוררה את חמתם של תושבים רבים החרדים מפני פגיעה בחופש הביטוי והאמנות – והתגובה לא איחרה לבוא.


 בונוס: סטטיסטיקה 

מפת מדינות העולם על פי גודל ממוצע של איבר מין זכרי (מרכז אפריקה ודרום אמריקה הם המקום). גירסה אינטראקטיבית של המפה כאן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew