סקר בארה"ב: הקונגרס גרוע יותר מכינים, טיפול שורש ופקקי תנועה

סקר חדש שנערך בארה"ב מצא כי הציבור האמריקאי חושב שהקונגרס גרוע יותר מדברים הנחשבים לבלתי נעימים במיוחד כמו כינים בשיער, פקקי תנועה וטיפול שורש אצל רופא שיניים. בסקר נבדקה מידת הפופולריות של הקונגרס ביחס ל-26 תופעות וחוויות שמעוררות הסתייגות, ולעיתים אף דחייה ואימה, אצל מרבית האנשים.

כך למשל, בשאלה שבה התבקשו המשתתפים בסקר להשוות את היחס שלהם כלפי הקונגרס מול יחסם לכינים, הועדפו הכינים על ידי 67% מנשאלים לעומת 19% שבחרו בקונגרס. 58% מהנסקרים העדיפו בדיקת קולונוסקופיה (שבמסגרתה מוחדר צינור לפי הטבעת) על פני הקונגרס (31%), ו-56% העדיפו טיפול שורש אצל רופא שיניים על פני הקונגרס (32%). שיעור דומה גם העדיף פקקי תנועה על פני הקונגרס, ו-41% העדיפו את ג'ינגיס חאן על פני הקונגרס. מקקים זכו להעדפתם של 45% מהנסקרים לעומת 43% שהעדיפו את הקונגרס.

עם זאת, הקונגרס בכל זאת הצליח לזכות ליותר אהדה במספר מקרים: בהשוואה בינו לבין אנשי טלמרקטינג (45% מול 35%), בהשוואה למחלת המין זיבה (53% מול 28%), למשפחת קרדשיאן (49% מול 36%) ולקומוניזם (57% מול 23%).

תוצאות מלאות של הסקר כאן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew