איך נשמעים 196 המנונים לאומיים מתנגנים ביחד?

הקטע המוסיקלי הבומבסטי הבא נוצר על ידי השמעתן במקביל של הקלטות של 196 המנונים לאומיים, באופן שכולם מסתיימים יחד.

הקטע מתחיל עם ההמנון הלאומי של אורוגוואי, הנחשב לארוך ביותר בעולם, וכעבור שבע שניות מצטרף אליו ההמנון של גואטמלה, שאחריו מגיעה פתיחת התופים והחצוצרות של ההמנון של אלג'יריה. בהמשך מתחילים ברצף ההמנונים של מקסיקו, טורקיה, ברזיל ווייטנאם. כמעט כל ההמנונים של שאר מדינות דרום אמריקה מצטרפים בשלב זה, יחד עם כמה המנונים מאירופה וההמנון של לוב.

כשתי דקות מתחילת הקטע, ניתן לשמוע התחזקות משמעותית של הצלילים עם הצטרפותם של שורה של המנונים (בהם מרבית ההמנונים של מדינות אירופה ואסיה), וכך שוב כשתיים וחצי דקות מתחילת הקטע עם תחילתם של ההמנונים של מרבית מדינות אפריקה שמדרום לסהרה. משלב זה ואילך כבר די קשה להבדיל בין ההמנונים השונים, וזה רק הופך למבלבל יותר ויותר. התקווה הישראלי מצטרף לקלחת כ-3:45 דקות מתחילת הקטע אבל אי אפשר לשמוע אותו, ואיפשהו מסתתר שם גם ההמנון הפלסטיני "בילאדי, בילאדי". 

196 ההמנונים שמרכיבים את הקטע כוללים את המנוני כל 193 המדינות החברות באו"ם, וכן את ההמנונים של פלסטין והוותיקן (שתיהן מדינות משקיפות באו"ם אך לא חברות) וטייוואן (שמבחינה טכנית נמצאת במעמד של מגישת בקשה להצטרפות לאו"ם). למעט סין, טייוואן, ישראל, קפריסין, ארמניה, וצפון ודרום קוריאה, והמדינות המשקיפות שהוזכרו קודם, לא נכללים בקטע המנונים של מדינות שזוכות להכרה בינלאומית מוגבלת, או המנונים של המדינות הזעירות בעולם.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew